Navštívte stánok ASO VENDING a objavte najnovšie a najmodernejšie automaty na kávu a rýchle občerstvenie! Ochutnajte kávu najvyššej kvality, a zoznámte sa s novými trendmi zo sveta vendingu!

Prichádzame na trh s novinkou Canto DUAL CUP. Inovatívny automat na horúce nápoje dokáže pripraviť lahodné espresso zo zrnkovej kávy, ale aj instantné nápoje v maxi pohári so sebou. Vyberiete si spomedzi štandardných nápojov s objemom 200 ml, podávaných v plastových pohároch a nápojov Coffee to Go v papierových pohároch s objemom 300 ml, ktoré si vďaka praktickému zatváraciemu viečku môžete zobrať so sebou na cesty. Automat s možnosťou až 20 volieb nápojov vás zaujme svojou eleganciou a nadčasovým dizajnom. Vďaka podsvietenému dizajnu dokáže automat zapôsobiť na každom mieste. Pútavé a nadčasové prevedenie vás priláka na skutočne skvelú kávu.

Karisma je profesionálny automat určený pre každodenný kávový servis vo vysoko kvalitných hoteloch, reštauráciách a kaviarňach. Karisma predstavuje pomer vynikajúcej rýchlosti a vysokej produktivity (až 200 šálok za hodinu). Ponúka širokú paletu teplých nápojov: pravé talianske espresso, latte či cappuccino z dvoch druhov kávových zŕn a čerstvého mlieka, alebo rozpustné produkty, ako je napríklad horúca čokoláda. Táto novinka sa vyznačuje moderným a elegantným dizajnom, kompaktnými rozmermi, štýlovými doplnkami a pútavým, dotykovým displejom.

Tešíme sa na Vás v stánku ASO VENDING!

aso vending