… MÁME PRE VÁS NÁŠ RECEPT NA KÁVU!

S potešením vám predstavujeme našu skvelú novinku! Vytvorili sme pre vás unikátny online systém, vďaka ktorému si od nás jednoducho vyberiete automat, ktorý vám pripraví kávu presne podľa vašich predstáv. Naše portfólio ukrýva automaty rôznych typov, pričom každý z nich má špecifické vlastnosti. Vďaka tomuto intuitívnemu systému si môžete pomocou niekoľkých kliknutí navoliť riešenie podľa vlastných potrieb a požiadaviek.

MIESTO PRE VÁŠ AUTOMAT

Ak si chcete navodiť vo vašej firme atmosféru kaviarne práve prostredníctvom kávovaru či automatu, potrebujete sa v prvom rade rozhodnúť, kam ho umiestniť. Automat vo výrobnej hale, v samoobslužnej prevádzke či v priestoroch office je určite skvelý nápad! Podľa typu umiestnenia a počtu zamestnancov vám pomôžeme vybrať nie len veľkosť, ale aj správne funkcie a ten pravý dizajn, aby váš nový pomocník dokonale zapadol do prostredia podniku.

 foto-1-clanok

POVEDZTE TO JEDNÝM SLOVOM

Obľúbený horúci napoj na 4 písmená? Nemusíte byť riešiteľom krížoviek, aby ste poznali správnu odpoveď. KÁVA, to je nápoj, ktorý vás sprevádza na dôležitých stretnutiach a napomáha budovať imidž vašej spoločnosti. Zažili ste už silu okamihu vydareného obchodného stretnutia pri šálke lahodného espressa? Ako vlastne chuti úspech? Možno ako káva… dotvára pohodovú atmosféru, pomáha zanechať pozitívny dojem a je jedným z krokov vedúcim k úspešnému nadviazaniu spolupráce.

 

PIJETE KVALITNÚ KÁVU?

Povedomie o káve na Slovensku stúpa a ľudia začínajú vnímať fakt, že nie je káva ako káva. Na druhej strane existuje toľko možností, že aj skúsenému kávičkárovi dá výber tej najlepšej zmesi neraz zabrať. A keďže potreby našich zákazníkov sú založené predovšetkým na individualite, my vám dávame priestor vybrať si spomedzi niekoľkých druhov kávy renomovaných značiek ako Lavazza, Nespresso či Nescafe. Do vášho nového stroja na kávu si tak môžete zvoliť systém kapsulovej kávy, čerstvo mletej zrnkovej kávy alebo zmesi instantných surovín.

 kava-clanok

NAORDINUJTE SI VAŠU DENNÚ DÁVKU!

Preferujete krátky šotík na prebratie, lahodné cappuccino do šálky či maxi dávku kávy so sebou? Pripraviť rôzne druhy nápojov na želanie nemusí byť vždy celkom jednoduché, najmä ak máte v kuchynke k dispozícii rýchlovarnú kanvicu a balenie instantnej kávy…

 

PROFESIONÁLNE RIEŠENIE

Posuňte sa o level vyššie a doprajte si neobmedzené možnosti v príprave obľúbeného nápoja. Vďaka pohárom rôznych veľkostí a širokej ponuke šálok pre jednotlivé typy nápojov si môžete dopriať kávu s akýmkoľvek objemom – od ristretta až po lákavé Caffe latte pripravené ako od skúseného baristu.

 

POTEŠTE VŠETKÝCH

Aj nenápadný kávovar na poličke office dokáže zabezpečiť významnú úsporu času, ktorú určite ocenia zamestnanci počas prestávky. Systém automatickej prípravy kávy zabezpečí rýchlu a jednoduchú obsluhu aj na miestach s vysokou návštevnosťou. Podľa počtu zamestnancov či typu umiestnenia vám pomôžeme vybrať automat s funkciami, ktorý dokonale naplní vaše potreby presne podľa očakávaní.

 office-clanok

AKO TO FUNGUJE?

Navštívte našu webovú stránku www.kavaprefirmu.sk  a nájdite si automat šitý na mieru! Po zadaní základných informácií o vašej prevádzke si jednoducho navolíte vaše kávové preferencie. E-mailom vám v priebehu niekoľkých sekúnd odošleme váš recept na kávu pripravený presne podľa vašich požiadaviek. A ak si budete chcieť naplno vychutnať zážitok z kaviarne na pracovisku, nechajte sa pozvať našim obchodným zástupcom na nezabudnuteľnú šálku kávy… A už o par dní môžete tento zážitok prežívať znova a znova s novými automatmi priamo vo vašej kancelárii, zasadačke či priestoroch doposiaľ prázdnych chodieb…

 

ATMOSFÉRA KAVIARNE

aj na www.asovending.sk