kusok-slovenska-web

Dnešný deň oslavujeme Národný deň podpory ekonomiky Slovenska! Je to práve 16. október, kedy si s hrdosťou pripomíname slovenských výrobcov, podnikateľov a firmy. Aj naša spoločnosť má slovenské zázemie. Sídli totiž v strede Slovenska, v Banskej Bystrici a vyrástla pod krídlami slovenských majiteľov Korčekovcov.

Teší nás, že na celom území nášho štátu prevádzkujeme viac ako 5200 automatov na horúce nápoje a rýchle občerstvenie. Sortiment v tovarových automatoch aj zloženie nápojov prispôsobujeme práve chuťovým preferenciám Slovákov. Po celej krajine máme vytvorenú sieť 25 pobočiek a servisných centier, takže máme všade veľmi blízko! Myslíme lokálne a nezabúdame na kvalitu a tradíciu. Podporujeme slovenských výrobcov a do našich automatov umiestňujeme vo veľkej miere aj domáce produkty. Dávame priestor regionálnym podnikateľom, a tak je dosť pravdepodobné, že keď navštívite naše automaty v rôznych kútoch Slovenska, nájdete tam pochúťky vášmu srdcu najbližšie 🙂

Denne naše služby využíva viac ako 120 000 zákazníkov. Vašu dôveru a spokojnosť si veľmi ceníme! Či už si dáte kávičku z veľkého kávomatu na stanici či v čakárni, alebo sa občerstvíte espressom v práci, kde ná vás čaká stolový nápojový automat, nezabúdajte na to, že aj takýmto spôsobom podporujete domáceho prevádzkovateľa občerstvovacích automatov!

ASO VENDING tím