Doprajte si pôžitok z dokonalej šálky kávy. Vyberte si z viac ako 20 druhov kávy svetoznámych značiek ako LAVAZZA, Piazza d’Oro, Jacobs, Štrbské Presso, NESCAFÉ, NESPRESSO a vytvorte si atmosféru kaviarne na pracovisku

Zrnková káva

Zrnková káva na pracovisku pre vašich zamestnancov predstavuje profesionálne riešenie, vďaka ktorému sa môžete sa odlíšiť a poskytnúť im zaujímavý benefit. Doprajte si obľúbené espresso, cappuccino alebo latte machiatto a spríjemnite si každý deň kvalitnou kávou.
Zisti viac o zrnkovej káve

Instantná káva

Klasické povzbudenie vo forme kávy je ideálnym začiatkom dňa. Extra pena v kombinácii s chuťou kávy je spojenie, ktoré určite dokáže spraviť váš deň v práci krajším. V automatoch na instantnú kávu nájdete aj bohatú ponuku nekávových nápojov ako horúca čokoláda, čaj či teplé mlieko.
Zisti viac o instantnej káve

Kapsulová káva

Systém kávových kapsúl, to je variabilita chutí šitá na mieru pre všetkých milovníkov kávy. Zloženie, intenzita a aróma – to sú atribúty, ktoré dodávajú punc kvality každej šálke pripraveného espressa. Pretože každé zrnko v sebe skrýva príbeh, vďaka ktorému objavíte tajomstvo prípravy jedinečnej kávy.
Zisti viac o kapsulovej káve

Čo ponúkame

žiadne vstupné investície
žiadne ďalšie náklady
minimálne starosti
Pokrývame celé územie Slovenska. Zabezpečujeme vysoký štandard služieb a možností so servisným zásahom do 24 hodín

Prevádzkovanie

zabezpečíme pre Vás komplexné služby.

Dotácia cien

poskytneme cenovo zvýhodnené občerstvenie

Nákup a leasing

zisk z predaja predaj nápojov za najvýhodnejšie ceny

Prenájom

zabezpečíme pre Vás komplexné služby.

Servis

Mám záujem o ponúkané služby