máj 2019

PRI KÁVE BUDUJEME PRIATEĽSKÉ VZŤAHY

Spoločnosť CBRE Global Workplace Solutions je jednotkou na našom trhu. Poskytuje komplexné poradenstvo v oblasti komerčných realít a investícií. S Monikou Rajkovičovou, Lead HR Professional, a Jurajom Fučíkom, Operations Implementation Manager, sme sa porozprávali o fungovaní spoločnosti, ale i o tom, akú úlohu vo firemnej kultúre zohráva káva.

NOVÝ ASO VENDING OBCHODNÝ TÍM PRE NAJNÁROČNEJŠÍCH KLIENTOV

Spokojní klienti sú vždy výsledkom viacerých premenných. Je dôležité naplniť ich očakávania a neustále posúvať kvalitu poskytovaných služieb. Na druhej strane, náročnosť zákazníkov nám dáva skúsenosti. Našim zákazníkom sa snažíme byť k dispozícii 24 hodín denne a vždy priniesť riešenia šité na mieru. Všetci sú pre nás dôležití, a predsa… Vzniklo nové oddelenie, ktoré začínajú budovať naši kolegovia Stanislav Tokoš a Juraj Ondrčka.

AKO NEUTOPIŤ NAŠU PLANÉTU V ODPADE

Ostatné polstoročie by sa mohlo pokojne nazývať „dobou odpadovou“. Produkujeme totiž stále väčšie množstvo tovaru, ktoré sa čoraz rýchlejšie stáva odpadom. Dokedy to naša planéta vydrží, je otázne. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, koľko odpadu vyprodukuje napríklad vaša domácnosť? Neskonzumované potraviny, nekvalitná rýchla móda, lacné hračky, veci na jednorazové použitie, elektronika, ktorá je v priebehu niekoľkých rokov zastaralá, obaly, do ktorých sa tovar balí… Všetko skončí v kontajneri. Častokrát bez toho, aby sme sa zamysleli nad tým, čo sa s odpadom bude diať neskôr. Veci totiž neprestanú existovať tým, že ich vyhodíme. Mnohé z predmetov, ktoré sme včera použili a dnes vyhodili, žijú ďalej svojím životom.

Monika Hilmerová: Pijem kávu, akú som sa naučila pri MOJEJ MAME

Sympatická blondínka sa s herectvom po prvýkrát stretla ako 10-ročná. Aj keď o profesii herečky nikdy nesnívala, dnes si už svoj život bez divadelných dosiek nevie ani predstaviť. Monika Hilmerová patrí medzi najobľúbenejšie herečky na Slovensku.

HISTÓRIA KÁVY V 20. STOROČÍ

Ešte začiatkom 20. storočia bola káva vnímaná ako symbol luxusu, objavovala sa hlavne vo vyšších kruhoch. Vtedajšie kaviarne zvykli byť prepychovo zariadené, štýlové a navštevovali ich najmä majetnejší ľudia. Veľká zmena prišla až s 2. svetovou vojnou a rozmachom obchodu, kedy sa káva začala vo väčšom množstve distribuovať a bola dostupnejšia aj pre bežných ľudí. Vychutnávanie si tohto celosvetovo obľúbeného nápoja sa rozšírilo z luxusných priestorov kaviarní aj do domacností a každodenného života väčšiny populácie.

Slnko, káva, pohyb a čerstvý vzduch – to je recept na dobrú náladu a pohodičku

Zimným športom sa na Slovensku nepochybne darí. Aktívni lyžiari, bežkári či snowboardisti majú od lyžiarskych stredísk už vyššie požiadavky. Kvalitné zjazdovky musia byť samozrejmosťou, okrem toho však lyžiari očakávajú aj služby na úrovni a skvelý wellness. Užite si posledné zimné dni a strávte ich na svahu. Slnko, káva, pohyb a čerstvý vzduch – to je recept na dobrú náladu a pohodičku počas voľných dní. VYBRALI SME PRE VÁS TOP LOKALITY NA SLOVENSKU A V EURÓPE, KDE SI SKVELE ZALYŽUJETE A ODDÝCHNETE VO WELLNESS CENTRÁCH

december 2018

Coffee time v centre Liberta “každého návštevníka sme previedli našim zariadením a pohostili kávou”

Každému dieťaťu poskytujeme terapiu akoby bolo naše vlastné
Pri vzniku centra Liberta, ktoré pomáha tým najslabším, bola najskôr túžba pomôcť vlastnému synovi. O osem rokov neskôr Renáta Ferencsik s viac ako desiatkou spolupracovníkov pomáha ročne desiatkam detí a ich rodinám. Dokázali to vďaka maximálnemu odhodlaniu a pomoci dobrých ľudí.

november 2018

SÚŤAŽ: NAVRHNI DIZAJN POTLAČE NA ŠÁLKU

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE
Organizátor súťaže:
obchodná spoločnosť ASO VENDING s.r.o., so sídlom Medený Hámor 7, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 45 85 1221, DIČ: 2023114434, IČ DPH: SK 2023114434, Prevádzka: Medený Hámor 7, Banská Bystrica, (ďalej len „ASO

Jesenné novinky zo sveta vendingu

Výstava TriestEspresso Expo 2018
TriestEspresso Expo je výstava určená pre medzinárodných profesionálov v oblasti kávy. Išlo o deviaty ročník veľtrhu venovaný espresso káve v talianskom Trieste, ktorý sa koná v dňoch 25.10. – 27.10. Toto mesto

október 2018

ASO VENDING – prinášame POHODU do života

ASO VENDING – Partnej pre Váš biznis II. (VIDEO)

ASO VENDING – Partner pre Váš biznis I. (VIDEO)

Týždňová ochutnávka kávy vo vašej firme

Odlíšte sa od ostatných zamestnávateľov a umožnite Vašim zamestnancom zažiť  týždennú ochutnávku čerstvej zrnkovej kávy zdarma spojenú s atraktívnou akciou pre zamestnancov!

september 2018

” Kávové automaty vnímame ako normálnu vec, ktorá pomôže človeku prebudiť sa k lepšiemu výkonu”

” ZAMESTNANCI  SÚ PRE MŇA VŠETKÝM…”
Pôvodne chcel podnikať v rodnom Arménsku, ale napokon musel začať na Ukrajine. V roku 1996 sa presunul na Slovensko, kde vo Vlkanovej vybudoval úspešnú firmu, ktorá vyrába súčiastky do desiatok krajín po celom svete – Artur Gevorkyan. Prinášame Vám rozhovor s majiteľom spoločnosti s rovnakým názvom, ktorá je našim dlhoročným spokojným zákazníkom…

august 2018

KANCELÁRIE S ATMOSFÉROU

Oddych v príjemnom prostredí a voňavá káva, takto si mnohí predstavujú ideálnu prestávku počas pracovného času. Dnes už za takýmto zážitkom nemusíte chodiť do kaviarne. Čerstvá zrnková káva a moderné profesionálne kávovary na pracovisku či v kancelárii si našli svoje miesto. Najširšia ponuka kávy do kancelárií, najmodernejšie technológie a najmä overený 24-hodinový servis po celom Slovensku. To je ponuka od spoločnosti ASO VENDING.

február 2018

Káva ako benefit

Káva nie je len nápoj, ale aj zážitok, ktorý dokáže priniesť pohodu do života. Stala sa akousi neodmysliteľnou súčasťou stretnutí a každodennou potrebou pre osvieženie. Káva je rituál, ktorý spája a podporuje budovanie vzťahov. V skutočnosti predstavuje významný detail, ktorý dokáže priniesť veľké zmeny do každého pracovného prostredia.

Čo hovoríte na kávu z kávového automatu? Môže byť táto káva kvalitná?

Aj na túto otázku nám odpovedal skúsený barista, Stanislav Cibuľa, pre ktorého je káva doslova vášňou, životom aj živobytím. Po skúsenostiach za barom sa rozhodol presedlať ku káve a stal sa baristom. Venuje sa aj vzdelávaniu o káve a organizuje kávové kurzy. Dokonale preto pozná návyky Slovákov pri pití kávy. Aké sú? Je káva s mliekom a cukrom v poriadku? A  existuje ideálna káva? Na tieto i ďalšie otázky odpovedal v rozhovore pre náš časopis.

december 2017

Lýdia Eckhardt: Milujem kávu, jej vôňu a atmosféru spojenú s ňou.

BEŽAŤ ŠŤASTIU OPROTI
 

Lýdiu Eckhardt pozná celé Slovensko ako úspešnú módnu návrhárku a podnikateľku. Jej vychytený módny salón sídli na jednej z najlepších bratislavských adries. Menej ľudí už vie, že je vyštudovaná právnička, narodila sa v Humennom ako Lýdia Surová a so začiatkami jej podnikania to vôbec nebolo jednoduché.

5 tipov ako správne skladovať kávu

Každý z nás miluje chuť a vôňu kávy. Vychutnať si ráno hrnček poriadnej kávy, to je rituál, ktorý si dopraje veľká časť Slovákov. Ak patríte medzi tých, ktorí si svoju kávu pripravujú sami, tak vám prinášame tipy na to, ako správne kávu skladovať, aby mala stále tú najlepšiu chuť.

október 2017

Michal Handzuš: Mne chutí káva doma aj v zahraničí

Ľadový hokej je slovenským fenoménom, a preto sme veľmi radi, že sme v našej spoločnosti mohli privítať jedného z najúspešnejších športovcov, Michala Handzuša. 

Káva vám svoje tajomstvá odhalí cez cupping

Cupping je degustácia kávy, ktorú väčšinou využívajú odborníci na to, aby určili kvalitu kávy, ktorú dopestovali, alebo idú kúpiť. Čoraz častejšie sa však táto odborná degustácia ponúka aj ako zážitok pre ozajstných milovníkov kávy.

august 2017

ZRNKÁ – ČASOPIS NIE LEN O KÁVE

Rozhovor

Prinášame pohodu do života… Našou kávou!
Spoločnosť ASO VENDING, ktorá sídli v Banskej Bystrici, tvorí tím odhodlaných ľudí, ktorí majú radi svoju prácu. Alfou a omegou ich záujmu je spokojný zákazník, ktorý si obľúbi ich

Prinášame pohodu do života… Našou kávou!

Spoločnosť ASO VENDING, ktorá sídli v Banskej Bystrici, tvorí tím odhodlaných ľudí, ktorí majú radi svoju prácu. Alfou a omegou ich záujmu je spokojný zákazník, ktorý si obľúbi ich produkt. Na celý tím dohliada výkonný riaditeľ Robert Trgiňa. Jeho prioritou a láskou zároveň sú marketingové a obchodné oddelenie spoločnosti. Tieto tímy tvoria dve mladé dámy v marketingu a desať ľudí na obchode. Vyspovedali sme nielen pána riaditeľa, ale aj jeho tím, aby ste mali možnosť spoznať týchto skvelých ľudí.

ASO VENDING získalo prestížne ocenenie Superbrands 2017

Komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila našej spoločnosti cenu Slovak Business Superbrands Award 2017.
Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach.

Fotosúťaž „Zdieľaj svoje momenty s ASO kávou“ má svojich výhercov

Na jar sme spustili súťaž, kde sa mohol zapojiť každý, kto  nazdieľal svoju  fotografiu pri ASO automate či pri káve. Na to, aby súťažiaci získali jednu z 25 cien, bolo potrebné  nazbierať čo najviac hlasov.  Do súťaže sa nám prihlásilo viac než 40 fotografií, ktoré dokopy získali viac ako  13045 hlasov.

Family Day ASO VENDING

OSLÁVILI SME 25. NARODENINY
Na začiatku boli dvaja – manželia Soňa a Miroslav Korčekovci, ktorí sa pred 25 rokmi v Banskej Bystrici rozhodli založiť rodinnú firmu s kávou. Zakúpili prvé automaty a začali ponúkať kávu zákazníkom na netradičných miestach. Dnes je firma lídrom na vendingovom trhu a dáva prácu viac než tisícke ľudí po celom Slovensku, ktorí spoločne dosahujú skvelé úspechy.

Výsledky hlasovania kávovej súťaže s ASO VENDING

HLAVNÁ CENA                   

VÍKENDOVÝ POBYT V HOTELI CROCUS****

Na Štrbskom Plese pre 4 osoby

získava Katka Hurtová s počtom hlasov 4150

apríl 2017

ŽENSKÁ ENERGIA V ASO VENDING

V spoločnosti ASO VENDING kladieme spokojnosť zákazníkov na prvé miesto.

A preto im ponúkame perfektný servis kedykoľvek ho potrebujú. 24-hodinový hotline, ústretová komunikácia, rýchle riešenia a príjemný ľudský prístup.

Súťaž o 25 cien s ASO VENDING

 

Milí zákazníci,

pripravili sme pre Vás súťaž o 25 zaujímavých cien

Stačí, ak pridáte fotku s Vašou kávou na ASO VENDING facebook a získate najviac hlasov.

Viac info o fotosúťaži sa dozviete TU.

Zoznam všetkých cien, ktoré môžete

Káva na konferencii HRcomm

H.uman  R.esources
A JEHO ZÁKUTIA

Správny výber zamestnancov a spolupracovníkov je vždy veľmi náročný. Ako sa dobre rozhodnúť, na čo klásť pri výbere dôraz a ako prebúdzať v ľuďoch vzťah k firemnej kultúre, sme rozoberali nad šálkou kávy s Branislavom Vargicom, prezidentom HRcomm.

Napriek tomu, že už takmer 2 roky pracovne pôsobí mimo HR, a to ako M&A program manager v Raiffeisenbank Česká republika, na svoju HR minulosť nezanevrel (pôsobil ako Head of HR v Tatra banke viac ako 5 rokov) a už 3 roky je prezidentom HRcomm –  slovenského  networku HR-istov – a popritom prednáša z tejto oblasti v rámci MBA programov na Slovensku aj v zahraničí.

Nápojové automaty Nescafé

Spoločnosť Nestlé – najväčší výrobca potravín na svete – oslavuje v tomto roku 150. výročie svojho založenia. Pozrime sa na najdôležitejšie míľniky, ktorými si spoločnosť prešla počas svojho vývoja.

Získali sme ocenenie Exponát roka na Danubius Gastro 2017

Aj  v tomto roku sme sa ako už tradične zúčastnili výstavy Danubius Gastro v bratislavskej Incheba Expo Aréne.  Príjemná atmosféra, skvelí ľudia a novinky spomedzi kávových automatov – to všetko ste mohli objaviť v stánku ASO VENDING, ktorý svojich návštevníkov lákal už z diaľky lahodnou kávovou vôňou.

Doprajte si jedinečné Nespresso

Ponúknutie kávy je každodenný rituál. A pokiaľ je táto káva kávou najvyššej kvality, vyjadruje rešpekt, ktorý máte k svojim zákazníkom a k svojim zamestnancom.

R. S. V. P. Nie je koňak

Prišla vám pozvánka na spoločenskú udalosť a v hlave vám víria otázky, čo si obliecť, kedy máte prísť…?
Vezmite do rúk pozvánku a pozorne študujte, všetky potrebné informácie v nej isto nájdete.
Stačí ich len správne prečítať.

Incheba Danubius Gastro

Navštívte nás na Incheba Danubius Gastro
26. – 29. 1. 2017
Očarujúca vôňa, jedinečné príchute, príjemná hudba, pohodová  atmosféra… Ochutnajte s nami to najlepšie zo sveta kávy! Pozývame vás na výstavisko Incheba, kde vám pri príleži- tosti Danubius Gastro 2017 radi pripravíme skvelú kávičku z najobľúbenejších automatov na trhu! Na svoje si prídu všetci kávičkári, ktorí milujú espresso a ostatné horúce nápoje z našich automatov. Pred- stavíme novú kávu od LAVAZZA aj kvalitu Grand Crus od Nespresso Professional. V našom stánku uvidíte sériu najmodernejších automatov z našej ponuky a predstavíme aj inovácie v oblasti techno- lógií či chutí.

Theobroma caccao jedlo bohov

THEOBROMA CACCAO
JEDLO BOHOV

Kto by ju nemiloval… Hutná, zamatová, sladká – číra esencia šťastia. O čom to tu vlastne hovoríme? Reč je o čokoláde, ktorá zďaleka nie je len maškrtou. Dopriať by sme si ju mali špeciálne v sychravom zimnom počasí, ktoré sprevádza práve povianočné obdobie. A ak vám náhodou za oknami svieti nejakým omylom slnko, zatiahnite závesy a rozbaľte si čokoládu.

december 2016

Talianski Králi Kávy

TALIANSKI KRÁLI KÁVY
 
Taliani dali svetu množstvo úžasných a nadčasových darov. Medzi ich umelecké skvosty môžeme
pokojne zaradiť aj espresso. Aká je cesta kávy, kaviarní a prečo sú práve talianske kávy tie najlepšie?Stačí ochutnať, zažiť autentickú šálku pravého espressa a pochopíte. Možno vám niečo málo napovediai nasledujúce slová.

november 2016

Zo zákulisia poisťovne AXA

Láska ku káve dokáže spojiť rôzne svety i ľudí. Tentokrát prepojila ASO a skutočných fajnšmekrov z poisťovne AXA, ktorí si užívajú Nespresso, kávu z toho najvyššieho levelu. Nielen o káve sme sa zhovárali s Ľuborom Vrlákom, riaditeľom Obchodného útvaru spoločnosti AXA.

Cafezinho, Samba, Futbal

Krajina kávy, futbalu, Ježiša, krásnych pláží a samby. Do Brazílie sa však necestuje len za zábavou, hoci rytmus ľudí tejto krajiny je skutočne divoký, ale i za výbornou kuchyňou a tou najlepšou kávou.

Najlepšiu kávu pijú aj v Askolle

Už 7 rokov spolupracujeme so spoločnosťou Askoll Slovakia Potvorice. Je to náš významný klient, ktorého partnerstvo a dôveru si naozaj veľmi ceníme. Askoll Slovakia pôsobí v oblasti výroby elektromotorov pre výrobcov bielej techniky Whirpool, Indesit,

október 2016

Fantastická dvojka z ASA

Za úspechmi spoločnosti ASO VENDING stoja predovšetkým ľudia. Medzi tých zásadných patria dvaja regionálni riaditelia. Peter Apfel a Jaroslav Sedlák. Východ a západ. Jeden ostrieľaný obchodník, druhý mladý ambiciózny riaditeľ. Súťaživý cestovateľ a otec dvoch

Stolový nápojový automat či kávomat?

… MÁME PRE VÁS NÁŠ RECEPT NA KÁVU!
S potešením vám predstavujeme našu skvelú novinku! Vytvorili sme pre vás unikátny online systém, vďaka ktorému si od nás jednoducho vyberiete automat, ktorý vám pripraví kávu presne podľa vašich predstáv. Naše portfólio ukrýva automaty rôznych typov, pričom každý z nich má špecifické vlastnosti. Vďaka tomuto intuitívnemu systému si môžete pomocou niekoľkých kliknutí navoliť riešenie podľa vlastných potrieb a požiadaviek.

Pripíjame šálkou kávy na 16. október!

Dnešný deň oslavujeme Národný deň podpory ekonomiky Slovenska! Je to práve 16. október, kedy si s hrdosťou pripomíname slovenských výrobcov, podnikateľov a firmy. Aj naša spoločnosť má slovenské zázemie. Sídli totiž v strede Slovenska, v Banskej Bystrici a vyrástla pod krídlami slovenských majiteľov Korčekovcov.

Aj káva má svoj deň

Milovníci kávy majú dátum 1. októbra určite zakrúžkovaný v kalendári. Je to totiž Medzinárodný deň kávy. Nech už ste fanúšik espressa, filtrovanej či akejkoľvek inej kávy, prajeme krásnu oslavu a pripíjame, ako inak, kávou. Nech žije káva!

september 2016

Inšpirácia francúzskej gastronómie

Inšpirujte sa najväčšími kulinármi sveta, lahodnou gastronómiou a bravúrnym servisom, ktorý z bežnej večere či obeda vykúzli sofistikovanú a šik spoločenskú udalosť. Poďte s nami preskúmať zvodné zákutia francúzskej gastronómie.

august 2016

Vášeň menom Nespresso

VÝNIMOČNOSŤ DO NAJMENŠIEHO DETAILU. Ponúknutie kávy je každodenný rituál. A pokiaľ je táto káva kávou najvyššej kvality, vyjadruje rešpekt, ktorý máte k svojim zákazníkom aj k svojim zamestnancom. Týmto každodenným rituálom rozširujete informáciu: Naša spoločnosť uznáva kvalitu.

Šport vs. Káva & 3 účinné cviky na ploché bruško

Zdravý životný štýl je dnes pomerne často skloňovaná téma. Po praktické rady sme sa vybrali za Petrom Trnkom, trénerom fitness a úspešným slovenským reprezentantom v naturálnej kulturistike. Peter je aj milovníkom kávy. Dokonca má isté prepojenie so

Robert Trgiňa – Zo svetových spoločností do rodinného kruhu v ASO

Kariéru začal budovaním obchodného tímu v spoločnosti Tchibo. Neskôr prijal výzvu vybudovať divíziu Foodservice v spoločnosti Nestlé. Pôsobenie pod krídlami tejto nadnárodnej spoločnosti ukončil vedením obchodu Schöller v Čechách a na Slovensku. Skúsenosti s vedením obchodu a

júl 2016

Automaty na kávu v spoločnosti Inalfa Roof Systems

Navštívili sme spoločnosť Inalfa Roof Systems Slovakia, s. r. o.  Ako „zapadla“ značka ASO VENDING do ich tímu nám porozprávala HR managerka Lívia Tomčíková.

Venditalia 2016

 –
Pred nedávnom sa v Miláne uskutočnila výstava toho najlepšieho v oblasti vendingu z celého sveta. Na 10. ročníku sa predstavilo 270 vystavujúcich spoločností z 21 krajín sveta. Až 13 700 m2 výstavnej plochy bolo obsadených stánkami s  inovatívnymi automatmi a svetovou kávou. Miláno hostilo 22 000 návštevníkov zo 101 krajín.

Soňa Korčeková a Miroslav Korček

2 zrnká z ASA

 Dnešná doba je príliš hektická, rýchly rytmus života však vieme aspoň na chvíľu spomaliť pri šálke dobrej kávy. Napadlo vám však niekedy, akou cestou putovali kávové zrná, kto a čo všetko sa

Nápojový automat Karisma získal ocenenie za najlepší exponát

Neopakovateľná atmosféra a chutná káva v stánku ASO VENDING
Kávová vôňa, príjemná hudba a jedinečný dizajn, to všetko lákalo návštevníkov Incheby do nášho stánku. A s hrdosťou vám povieme, že sa bolo na čo pozerať.

Tešíme sa na Vás 28.1.- 31.1. na Danubius Gastro v Inchebe!

Navštívte stánok ASO VENDING a objavte najnovšie a najmodernejšie automaty na kávu a rýchle občerstvenie! Ochutnajte kávu najvyššej kvality, a zoznámte sa s novými trendmi zo sveta vendingu!

december 2015

Kávomat na instantnú aj zrnkovú kávu so sebou!

Prichádzame na trh s novinkou! Inovatívny automat na kávu so sebou Canto Duo Coffee to Go dokáže pripraviť lahodné espresso zo zrnkovej kávy, ale aj instantné nápoje v maxi pohári so sebou.

október 2015

Horúce nápoje z Coffee to Go kávomatu v nových pohároch!

Pre všetkých milovníkov kávy so sebou máme novinku! Horúce nápoje z kávomatov si od teraz môžete zobrať so sebou v nových pohároch.

september 2015

Sopka ASO vo svete

Vedeli ste že v Japonsku sa nachádza jedna z najväčších činných sopiek zvaná ASO?  Prinášame vám najnovšie správy o jej aktivite.

október 2014

Novinky a zaujímavosti zo sveta vendingu

Kapsule patria k najúspešnejším produktom celého kávového odvetvia. Od cappuccina po espresso – akýkoľvek horúci nápoj.

Prvé vesmírne espresso s kávovarom Lavazza

Espresso je niečím, čo na palube Medzinárodnej kozmickej stanice najviac chýba.

október 2012

Spoločnosť Lavazza v systéme Lavazza Blue pripravuje inovácie

Jeden z najrozšírenejších systémov prípravy kávy od spoločnosti Lavazza, popredného svetového výrobcu zrnkovej kávy a kapsulovej kávy Lavazza BLUE pripravil pre priaznivcov kvalitného espressa novinku zameranú na kancelárie, sekretariáty, predvádzacie miesta renomovaných firiem a  jednacie miestnosti flexibilný kávový automat.

Automaty na kávu na Youtube

N & W oznamuje spustenie N&W kanálu na YouTube.YouTube. N & W kanál uverejňuje HD videá Necta, Wittenborg a SGL výrobkov, automatov na kávu, espresso nápojov, zaujímavých správ a N & W udalostí.