Automaty na horúce nápoje priniesli spôsob, ako ušetríte za kávu. My vám vydáme do posledného centu!

Platba v kávomate

Neriešte!

Do kráľovstva baristu v kaviarni možno nazrieť ľahko a nenápadne spoza pultu. Základom príjemného prostredia je čistota. Udržiavaný kávovar, čisté šálky, pekne oblečený personál, upratané stoly. Ak sa rozhodnete pre kávu z automatu na horúce nápoje, nič takéto nemusíte riešiť. Kávička z automatu = pohodička bez čakania na personál. Obslúžite sa sami, váš nápoj si môžete vziať so sebou a vychutnať si ho tam, kde sa cítite príjemne. Aj za kávomatom, i keď sa to možno na prvý pohľad nezdá, sa toho skrýva neskutočne veľa. Presvedčte sa sami! * POZRITE SI KRÁTKE VIDEO

Coffee to Go

Neriskujte!

Espresso s mliekom, Cappuccino, Caffee Latte, horúca čokoláda a čaj pre tých, ktorí práve nemajú potrebu doplniť si hladinu kofeínu. To je len základná ponuka, ktorá by v kaviarni nemala chýbať. Neriskujte, že v nápojovom lístku nenájdete ten pravý drink, na ktorý máte práve chuť! V kávomatoch od ASO VENDING si vždy môžete vybrať z bohatej ponuky. Vybraný nápoj vám navyše pričarujeme celkom jednoducho-jediným stlačením tlačidla.

Spoznajte kávu s príchuťou luxusu Ako chutí dobrá káva? Prevládajúca kyslosť, horkosť, jemná chuť, alebo výrazná aróma? Každého chuťové poháriky si prídu na svoje pri inej šálke kávy. Rozhodne však platí, že chuť kvalitnej kávy by mala byť výrazná, výnimočná a špecifická. Mnohí si myslia, že výrazná chuť sa rovná silná káva. Omyl! Intenzitu kávy určuje kofeín. Ten má ale slabú, nevýraznú chuť. Je všeobecne známe, že kvalitná káva si vyžaduje precíznu prípravu.A verte či nie, dobrá káva vôbec nie je jednoduchá záležitosť! Pre vytvorenie kávy ako z kaviarne je potrebné zaobstarať si profesionálny kávovar. Ale o tom už viac v ďalšom článku.

Váš tím ASO VENDING