Nakúpte kávu LAVAZZA za akciové ceny!
Pri príležitosti dňa kávy sme pre Vás pripravili   akciové ceny kávy Lavazza. Pri objednávke nezabudnite uviezť množstvo tovaru. Do poznámky prosím uveďte heslo AKCIA. Znížené ceny kávy platia od 1. októbra 2015 do 4. októbra 2015. Oslávte deň kávy s ASO VENDING!

Kapsuly Intenso LB  100 ks namiesto 48€ len za 

Zmes kávy plnej intenzívnej chuti a hustej trvácnej peny. Táto káva si vás získa svojou intenzívnou čokoládovou arómou a jedinečnou chuťou. Doprajte si fantastický zážitok so skvelou talianskou kávou!

Akcia platí len na kapsuly Intenso pri min. odbere 100 ks. Platí do 4.10.2015 alebo do vypredania zásob.

Zrnková káva Lavazza 2+1 ZDARMA

Káva Lavazza Grande ristorazione je vyrobená z unikátnej zmesy 50% Arabica a 50% Robusta. Je charakteristická silnou, bohatou chuťou a nezameniteľnou vôňou. 1 balenie obsahuje 1kg kávy. Bežná cena balenia je 15,50 €/ kg.

Akcia  platí do 4.10.2015 alebo do vypredania zásob.

Aj tento mesiac sme pre Vás pripravili

ČLÁNKY Z NÁŠHO BLOGU

Podľa týchto znakov rozpoznáte, či pijete kvalitnú kávu

Dnes už ľudia nechcú len kávu. Chcú skvelú kávu. Kvalitná káva je predsa prvá vec, ktorú ráno každý deň dokážete oceniť. Je to umenie, rituál a okamihy zdieľané pri spoločnom stole. Základom sú kvalitné kávové zrná. Mali by byť  správne upražené, vákuovo balené a podľa možností čo najčerstvejšie.
10 dôvodov, prečo mať kávomat aj vo Vašej firme

Vďaka rýchlej príprave kávy ušetríte pracovný čas zamestnancov: Vyhnite sa dlhým radom v bufete, nehľadajte najbližší obchod, kde vám aj tak s najväčšou pravdepodobnosťou dobrú a teplú kávu nespravia… Káva pripravená zapár sekúnd predstavuje praktické riešenie, ktoré vaši zamestnanci určite ocenia…

Poznáte týchto 6 kávových nápojov? Otestujte sa!
1. Ako sa volá nápoj vyrobený z horúcej vody a espressa?
a)    Latte         b)  Americano       c)  Macchiato

Chcete poznať správnu odpoveď alebo sa naučiť pripravovať nové druhy kávy? Potom by ste určite nemali prehliadnuť tento článok!

Prinášame vám výsledky veľkého kávového prieskumu! Aké sú rozdiely v pití kávy u žien a u mužov? Pozrite sa sami  :)