N & W prináša na trh Karismu: jedinečnosť, bezkonkurenčný výkon a vynikajúcu kávu
Exkluzívne na výstave HOST 2011 v Miláne, prezentácia najnovšieho Necta super automatu, výsledok 50 rokov technologických inovácií a chuti pre talianske espresso.
N & W a NECTA: História dokonalosti
Počiatky úspechu N & W v Ho.Re.Ca. sa datujú k neskorým 60. rokom, keď spoločnosť Zanussi Grandi Impianti (neskôr získaný švédskou skupinou Electrolux) začala s výrobou niekoľkých druhov automatov a výdajníkov kávy, ktoré si okamžite získali úspech vďaka svojmu vynikajúcemu výkonu a inovatívnemu dizajnu.

Koncom 90tych rokov Zanussi opúšťa Electrolux, preberá meno Necta Vending Solutions a spája sa s Wittenborgom. Vzniká tak N & W Group, svetový líder v oblasti vendingu.
Dnes je značka Necta, ochranná známka super automatov vyrobených v Taliansku – Ho.Re.Ca., synonymom talianskej kávovej kultúry,  kvality a rozmanitosti nápojov, špičkových technológií (viac ako 100 registrovaných patentov) a stálym úsilím splnenia početných požiadaviek na Ho.Re.Ca.
 karisma
Karisma: skvelá talianska káva jednoduchým dotykom prsta
Navrhnutá pre každodenné používanie v hoteloch vysokého štandardu a predovšetkým na prípravu raňajkovej kávy, znamená Karisma výnimočnú rýchlosť prípravy, vysokú produktivitu (až 200 šálok za hodinu) a široký sortiment prispôsobiteľných teplých nápojov pripravených na báze pravej talianskej espresso kávy a čerstvého mlieka, alebo rozpustných produktov ako čokoláda.

Karisma sa vyznačuje moderným talianskym dizajnom a kompaktnými rozmermi. Je vybavená štýlovým príslušenstvom (ohrievač pohárov, cooler) a dotykovým displejom.

Karisma je atraktívna, jednoduchá na používanie (či už zamestnancami hotela alebo v samoobslužnom móde) a optimálna pre pracovnú špičku, čím zaistí profesionálnu a neustále vynikajúcu kvalitu nápoja šálku po šálke.

Menšie hotely na rozdiel od väčších majú v obľube najmä Kreu, predurčenú stať sa „srdcom“ miestnosti počas bufetových raňajok. Zaručí vám spoľahlivosť, kvalitu prevedenia i produktov.

HOST 2011
Vďaka celosvetovej premiére super automatu Karisma s jeho štýlovými doplnkami a vďaka prezentácii kompletného radu super automatov Ho.Re.Ca, priniesla značka Necta základné princípy inovácií a jedinečnosti na  Host Edition 2011.

Zdroj: http://www.nwglobalvending.com/news/2011/nw-launches-karisma-character-unrivalled-performance-and-excellent-coffee