ASO VENDING pre Vás pripravilo letnú súťaž!

Vytvorte vtipné fotVyhraj kávovar Lavazza s ASO VENDINGo s logom ASO VENDING umiestnenom na prezliekárňach a lavičkách na vybraných kúpaliskách. Pridajte foto na náš facebook ASO VENDING a ste v hre o kávovar Lavazza LB 910 Compact + 100 ks kapsulovej kávy Lavazza Blue. Víťazom súťaže sa stane ten, kto získa najväčší počet LIKE za svoju vtipnú fotografiu.

Pravidlá súťaže:

Do súťaže sa môže zapojiť každý, kto spraví vtipnú fotografiu pri prezliekárniach s logom ASO VENDING, umiestnených na vybraných kúpaliskách:

– Aquacity Poprad, Aquapark Tatralandia, Gino Paradise Bešeňová, Kúpalisko Vadaš Štúrovo, Kúpalisko Zlaté Piesky, Slnečné jazerá – Senec, Termál Centrum Galandia, Termálne kúpalisko Podhájska, Thermal Corvinus Veľký Meder

– pridajte vašu fotografiu na nástenku facebooku ASO VENDING VENDING

– súťaž prebieha na facebooku, na princípe hlasovania formou zbierania „LIKE“
– fotografia s najvyšším počtom „LIKE“ získa kávovar Lavazza LB 910 Compact a 100 ks kapsulí Lavazza Blue

– súťaž trvá od 25.07. do 07.09. 2014
– šťastného výhercu uverejníme dňa 08. 09. 2014 na facebook stránke ASO VENDING

Súťažiaci nesie zodpovednosť za obsah uverejnených fotografií. Organizátor súťaže nie je zodpovedný za prípadne protiprávne konanie spojené s umiestnením fotografií na sociálnej sieti facebook. ASO VENDING si vyhradzuje právo vylúčiť zo súťaže nevhodné fotografie.

Zaslaním fotografií na facebook ASO VENDING súhlasíte s ich zverejnením na webovej stránke www.asovending.sk, rovnako ako aj s ich použitím na iné propagačné a marketingové účely.

Výhru nie je možné nahradiť inou cenou ani finančným plnením.

Tím ASO VENDING