Kávovar predstavuje dlhodobú investíciu pre domácnosť. Keďže ho pravdepodobne budete využívať takmer každý deň, dbajte o to, aby svojimi funkciami splnil vaše očakávania.Keďže ponuka kávových automatov na trhu je široká, poradíme vám, ako si vybrať správne.

V prvom rade je potrebné držať sa dvoch zásad:Lavazza automat

1. Základom chutnej kávy je kvalitný kávovar

2. Vyberajte podľa toho, čo vám chutí

Na čo všetko by ste sa mali pri výbere kávovaru zamerať?

  • Vsaďte na kvalitu Kávovar predstavuje dlhodobú investíciu pre domácnosť. Keďže ho pravdepodobne budete využívať takmer každý deň, dbajte o to, aby svojimi funkciami splnil vaše očakávania.
  • Jednoduchá údržba Starostlivosť o váš automat je veľmi dôležitá. Preto pri jeho kúpe myslite na to, aby bolo možné kávovar pravidelne ľahko a rýchlo čistiť.
  • Nenáročná obsluha Kávička jediným stisnutím tlačítka? To je voľba pre plne automatický kávovar. Stačí si len vybrať, na čo máte práve chuť a váš nový pomocník vám vyčarí lahodný horúci nápoj v priebehu 20 sekúnd.
  • Dizajn, ktorý očarí Kávomat vo vašej domácnosti je šperk, ktorý priláka pozornosť. Automaty od ASO VENDING s jedinečným dizajnom dokážu zažiariť skutočne kdekoľvek!
  • Nezabúdajte na záruku Predvídajte! Záruka pre váš automat je pre vás istotou. My vám garantujeme kvalitu a spoľahlivý pozáručný servis.
  • Preverte možnosti servisu Ak hľadáte jednotku na trhu, je to práve ASO VENDING. 25 servisných centier na území celého Slovenska Vám zaručuje rýchle a efektívne odstránenie poruchy. Naši servisní technici si poradia naozaj zo všetkým.

Kapsuly LavazzaVyberte si správne…

Variabilita chutí vďaka kávovým kapsuliam

Obľúbený kávovar, ktorý zapadne do každej domácnosti. Kapsuly obsahujú kvalitnú, čerstvo pomletú kávu. Vďaka kompaktným rozmerom, tichej prevádzke a užívateľsky prívetivým funkciám dokáže kapsulový kávovar od Lavazzy uspokojiť každého kávičkára. Ak aj vy radi skúšate nové druhy kávy, kapsulové automaty ponúkajú širokú paletu možností, z ktorých si zaručene vyberie každý. Obsluha a údržba automatu je veľmi jednoduchá. Stačí naplniť zásobník vody, vložiť kapsulu, nachystať šálku a jediným pohybom pripravíte nápoj ako z kaviarne! Použité kapsule jednoducho vysypete do odpadu, keď sa zásobník naplní.

Chutné espresso z čerstvo pomletej kávy doma alebo vo vašej kancelárii

Profi kávomaty od ASO VENDING sa rýchlo udomácnia v rôznych prostrediach. Sú vyvynuté pre HoReCa trh. Získajú si vás svojim výkonom, jednoduchým ovládaním a elegantným dizajnom. V prípade, že plánujete kávovar umiestniť do bytu, uistite sa, že máte priestrannejšiu kuchyňu. Takýto kávomat má totiž väčšie rozmery ako kapsulový kávovar. Je vhodný pre tých, ktorí si radi doprajú napenené cappuccino či caffee latte.

Naše profesionálne HoReCa kávomaty majú zabudovaný mlynček na návu a integrovaný cappucinátor na spenenie mlieka pre lahodné cappuccino či caffee latte. Kávovar je plne automatický, takže si vaše espresso dokážete vyčarovať jediným stlačením tlačítka.

Ďalšou praktickou výhodou je možnosť automatického preplachovania automatu. Proces preplachovania a pravidelného čistenia je nutný, aby sa zabránilo tvorbe vodného kameňa, ktorý vzniká vplyvom zohrievania .

Váš tím ASO VENDING