Oddych v príjemnom prostredí a voňavá káva, takto si mnohí predstavujú ideálnu prestávku počas pracovného času. Dnes už za takýmto zážitkom nemusíte chodiť do kaviarne. Čerstvá zrnková káva a moderné profesionálne kávovary na pracovisku či v kancelárii si našli svoje miesto. Najširšia ponuka kávy do kancelárií, najmodernejšie technológie a najmä overený 24-hodinový servis po celom Slovensku. To je ponuka od spoločnosti ASO VENDING.

ABY SA ZAMESTNANCI CÍTILI PRÍJEMNE

Odmeny, dovolenka navyše, jazykový kurz či permanentka do fitness centra. Toto sú najčastejšie benefity, ktoré zamestnávatelia ponúkajú svojim zamestnancom. Pre lepšie pracovné výkony a spokojnosť v práci je však mimoriadne dôležitá atmosféra priamo na pracovisku. Dobré vzťahy s kolegami, príjemné priestory a najmä miesto, kde môžete na chvíľku vypnúť a zrelaxovať sa. Kuchynka a oddychová zóna sa stali priestorom, kde sa počas prestávky stretnete s kolegami, prediskutujete novinky a spoločne si vychutnáte lahodnú kávu. Oddych v príjemnom prostredí pomáha znižovať stres, čo má za následok vyššiu produktivitu, nižšiu mieru vyhorenia a vyššiu angažovanosť zamestnancov.

 kaviaren


saeco

RIEŠENIA PRE VAŠE KANCELÁRIE

Do oddychovej zóny či firemnej kuchynky patrí kvalitný kávovar. Spoločnosť ASO VENDING je už štvrťstoročie partnerom milovníkov kávy a firiem, ktoré chcú pre svojich zamestnancov len to najlepšie. „Naši klienti vyžadujú nadštandard, top kvalitu a bezchybný servis. Práve preto sme sa rozhodli rozšíriť ponuku strojov o značku s dlhoročnou tradíciou – SAECO, ktoré vynikajú svojou jednoduchosťou a funkčnosťou. Veríme, že kávovary a kávomaty by mali byť zároveň estetickým doplnkom v kuchynke či kancelárii,“ povedal výkonný riaditeľ spoločnosti ASO VENDING, Robert Trgiňa.

 

lyrika

KÁVA, KTORÚ MÁTE RADI

„Sami sme nároční na kvalitu kávy, a preto našim klientom ponúkame len produkty od renomovaných dodávateľov,“ zdôraznil Robert Trgiňa. Aj vo vašej kancelárii si preto môžete pochutnať na lahodných zmesiach arabík a robúst z plantáží Južnej Ameriky, Afriky a Ázie. Zrnkovú kávu do kávovarov a kapsuly dodáva Lavazza, obľúbená talianska káva a líder vo svete espressa. Ku kávovarom ponúka ASO VENDING široké spektrum prémiových zrnkových káv ako Nestlé Buondi, J. J. Darboven či Nespresso. „V portfóliu máme aj BIO kávy, ako aj vlastnú zmes, namiešanú na základe našich chutí a skúseností,“ dodal R. Trgiňa. Môžete si vychutnať kávu tak, ako ju máte najradšej. Dodávatelia vždy zaručujú jedinečnú chuť a kvalitu každého kávového zrna, ktoré si našlo cestu do vášho hrnčeka.

VŠETKO PRE SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKOV

„Za úspechom našej firmy stoja spokojní zákazníci. Už 25 rokov sa usilujeme napĺňať ich potreby a predbiehať ich očakávania. Okrem kvalitných strojov a výnimočnej kávy preto ponúkame aj rýchly servis, sme im k dispozícii 24 hodín 7 dní v týždni po celý rok. Vieme si predstaviť, aký ťažký môže byť deň bez obľúbenej kávy. A to nedopustíme!“ jednoznačne potvrdil Robert Trgiňa.

ATMOSFERAKAVIARNE_LIKY