Navštívte nás na Incheba Danubius Gastro
26. – 29. 1. 2017

Očarujúca vôňa, jedinečné príchute, príjemná hudba, pohodová  atmosféra… Ochutnajte s nami to najlepšie zo sveta kávy! Pozývame vás na výstavisko Incheba, kde vám pri príleži- tosti Danubius Gastro 2017 radi pripravíme skvelú kávičku z najobľúbenejších automatov na trhu! Na svoje si prídu všetci kávičkári, ktorí milujú espresso a ostatné horúce nápoje z našich automatov. Pred- stavíme novú kávu od LAVAZZA aj kvalitu Grand Crus od Nespresso Professional. V našom stánku uvidíte sériu najmodernejších automatov z našej ponuky a predstavíme aj inovácie v oblasti techno- lógií či chutí.

Navštívte stánok ASO VENDING a objavte naj- novšie a najmodernejšie automaty na kávu a rýchle občerstvenie! Ochutnajte kávu najvyššej kvality a zoznámte sa s novými trendmi zo sveta vendingu! Čaká na vás aj káva so sebou, ktorá je horúcim hi- tom nielen tejto zimy! Dajte si pripraviť maxi pohár obľúbeného nápoja. V stánku ASO VENDING vás privítajú milé hostesky, naše blondínky, ktoré na chvíľu ožili a vystúpili z našich Coffee to go auto- matov.

ÚSPECH Z DANUBIUS GASTRO 2016

 

V bratislavskej Inchebe sme získali ocenenie Da- nubius Gastro 2016 za najlepší exponát. Vyhláse- nie výsledkov súťaže sa uskutočnilo na slávnost- nom galavečere, kde prebral ocenenie v mene ASO VENDING konateľ spoločnosti Ing. Miroslav Kor- ček. Odbornú porotu zaujal náš automat Karisma. Pre veľký úspech opäť predvedieme túto kráľovnú zo svete HoReCa. Karisma je totiž profesionálny automat určený pre každodenný kávový servis vo vysokokvalitných hoteloch, reštauráciách a ka- viarňach. Karisma predstavuje pomer vynikajú- cej rýchlosti a vysokej produktivity (až 200 šálok za hodinu). Ponúka širokú paletu teplých  nápo- jov: pravé talianske espresso, latte či cappuccino z dvoch druhov kávových zŕn a čerstvého mlieka, alebo rozpustné produkty, ako je napríklad horú- ca čokoláda. Karisma prekvapí nielen moderným a elegantným dizajnom či kompaktnými rozmermi, ale aj štýlovými doplnkami (chladnička na mlieko či ohrievač šálok) a pútavým dotykovým displejom.

 

 

Tešíme sa na vás v stánku ASOVENDING!

incheba1VENDING TIPY

NOVINKAV ŠTÝLE EXKLUZIVITY

Jedinečná premiéra na Danubius Gastro! Biznis koncept Nespresso Tower – to je spojenie elegancie, luxusu a výberovej kapsulovej kávy. Ide o systém vyhovujúci špeciálnym potrebám našich zákazníkov. Tento systém je založený na inovatívnych typoch dizajnu a kávovaroch najnovšej technológie, na výbere 11 druhov Grands Crus a službách na mieru, ktorý perfektne zapadne do vášho obchodného prostredia. Umožňuje kanceláriám, hotelom, reštauráciám a obchodom ponúkať svojim zákazníkom, obchodným partnerom a zamestnancom tú najlepšiu kávu kedykoľvek a kdekoľvek.

DOTKNITE SA BUDÚCNOSTI

Nepremeškajte možnosť pripraviť si obľúbenú kávu z automatu Canto DUAL CUP. Ten totiž dokáže pripraviť lahodné espresso zo zrnkovej kávy, ale aj instantné nápoje v maxi pohári. Coffee to Go v štý- lových papierových pohároch s objemom 300 ml si vďaka praktickému zatváraciemu viečku môžete zobrať so sebou na prechádzku gastro výstavou. Automat s možnosťou volieb až 20 nápojov vás za- ujme svojou eleganciou a nadčasovým dizajnom. Už žiadne tlačidlá na automate! Privíta vás veľký, do- tykový digitálny displej, kde si navolíte váš obľúbený produkt. Automat ponúka možnosť výberu jazyka aj priestor na reklamu či hudbu. Vďaka podsvietenému dizajnu dokáže automat zapôsobiť na každom mieste. Veríme, že toto pútavé a nadčasové prevedenie priláka aj vás na skutočne skvelú kávu. Príďte si vybrať váš nový kávovar či automat a ochutnať najhorúcejšie kávové novinky.