Do nášho bohatého portfólia pribudla ďalšia značka kávy Piazza D´Oro. Ako prémiová značka kávy sa prvýkrát objavila v Austrálii a vďaka svojej excelentnej kvalite a jedinečnej chuti sa veľmi rýchlo rozšírila do ďalších krajín. Pokiaľ hľadáte kávu na klasické talianske espresso, našli ste ju.

Do zmesí Piazza D´Oro sa vyberajú len tie najkvalitnejšie kávové zrná arabiky zo Strednej a Južnej Ameriky, ktoré sa prípadne kombinujú s vysokokvalitnou africkou robustou. Všetky zmesi Piazza D´Oro nesú certifikáciu UTZ®, ktorá je zárukou kvalitného pestovania šetrnejšieho k prírode a lepšieho, férovejšieho prístupu k ľudom, ktorí zelenú kávu spracovávajú.

Ponuka je vyprofilovaná tak, aby si na svoje prišiel skutočne každý milovník tohto nápoja. Piazza D´Oro je perfektným kávovým riešením pre kancelárie, ktoré chcú ponúknuť svojim zamestnancom a zákazníkom talianske espresso prvotriednej kvality.

Zmes INTENSO má silnú a intenzívnu arómu s chuťovými tónmi horkej čokolády, cédra a čierneho korenia. V ponuke je aj zamatová a jemná zmes DOLCE s tónmi marhúľ a arašidov, alebo FORZA plný a bohatý variant s chuťovými tónmi nugátu a čokolády FORZA.

Mám záujem o ochutnávku zdarma