Opäť prichádza čas, keď teploty vzduchu neúprosne klesajú a my sa musíme zahaľovať do čoraz väčšieho množstva vrstiev oblečenia.

Iste, s pohárom varenéKáva v zimeho vína či horúceho punču vám bude teplo hneď, no len tak medzi nami, kto si môže niečo takéto počas pracovnej doby dovoliť? Ak sa vám žiada rýchlo sa zahriať, teplý čaj či káva vám zaručene pomôže! Čaj navyše pridá pár deci naviac na konto vášho denného pitného režimu. Ako v lete, tak aj v zime je potrebné vypiť 2 až 3 litre tekutín denne. Predídete tak dehydratácii či bolesti hlavy. Najvhodnejším zdrojom tekutín pre naše telo je číra voda. Máme tu niekoľko tipov, ako zabezpečiť pitný režim na pracovisku. Nie len vy, ale aj vaši kolegovia určite oceníte benefit vo forme zdravého, pravidelného príjmu tekutín. Teplá či studená voda z coolerov, ktoré zaručujú kvalitnú úpravu zásob pitnej vody, váš smäd určite spoľahlivo uhasí. Dodávku nízkomineralizovanej a mineralizovvanej vody si môžete zabezpečiť prostredníctvom výmenných barelov so zdravou vodou. Čerstvú vodu podľa chuti dostanete z výrobníka chladenej vody a sódy.

K práci nepochybne patrí aj šálka kávy na posilnenie. Je to nápoj, ktorý okrem toho, že vaše telo príjemne zahreje, dokáže skvelo nabudiť a dodať energiu do celého dňa. Je dokázané, že pitie kávy počas pracovnej doby výrazne zvyšuje výkony zamestnancov! Lahodné cappuccino s nadýchanou penou, alebo dávka kofeínu v kvalitnom espresse? Neodolávajte! Doprajte si kvaCanto DUO a Snakky MAXlitu a rýchlosť v jednom. S našimi automatmi je možné ušetriť čas vynaložený na prípravu kávy. Pokým zovrie voda v kanvici pre celú kanceláriu, trvá to aj 5 minút! Nadávkovať všetky nápoje a nechať vriacu vodu trošku vychladnúť, poumývať hrnčeky a lyžičky,… Nápojové automaty toto všetko zariadia za vás. Stačí, ak si zvolíte nápoj jediným stlačením tlačítka. Široká ponuka automatov na horúce nápoje vám prináša možnosť výberu z pomedzi troch spôsobov prípravy nápoja. Doprajte si kávu pripravenú z instantných surovín, čerstvo pomletých zŕn, alebo čoraz populárnejších kávových kapsúl. A nie len to. Vybrať si môžete aj nápoj, na ktorý máte práve chuť. Veľké nápojové automaty sú vhodné do výrobných hál, či verejných priestranstiev. Doprajte si luxus v kancelárii či v HoReCa segmente s kávovarmi Lavazza. Vyberajte s bohatej ponuky kapsúl a možností, ktoré vám ASO VENDING ponúka.