Bola raz jedna firma, v ktorej tvrdo pracovali mnohí zamestnanci. Robotníci, ktorí boli večne slabí a unavení, obchodníci, ktorí radi maškrtili a administratívne pracovníčky, ktoré trpeli, pretože si v práci nemohli spraviť ani len šálku kávy. Až raz najvyšší šéf, na ktorého už tiež doľahlo vyčerpanie, dostal nápad. Nariadil svojej asistentke, aby priviedla do jeho podniku nevyčerpateľný zdroj energie. Bola to veru neľahká úloha, nájsť života budič, ktorý postaví na nohy ťažko pracujúcich kolegov v nočných službách a dokáže motivovať zamestnancov k lepším výkonom. Ako tak hľadala, narazila na firmu ASO VENDING. Tu im prisľúbili, že ich problém dokážu vyriešiť. Navyše bez starostí a bez vstupných investícií!

08

A naozaj. Šéfovi namontovali do kancelárie zázračný stroj. Bol to kávovar Lavazza, ktorý vraj funguje na kapsuly a dokáže pripraviť kvalitnú kávu. Od tých čias mal šéf každé ráno na stole šálku lahodného espressa, vďaka ktorému mal vždy dobrú náladu. Pre zamestnancov objednal veľký automat na instantnú kávu. Vďaka tomuto automatu boli dni vo firme veselšie a zamestnanci šťastnejší. Mohli si vychutnať kávu cez obedňajšiu prestávku a dobiť si tak energiu, aby vládali naplno pracovať.

27 canto duo ctg

Vo firme časom pribudol aj automat na sladkosti pre maškrtných kolegov. Dobrý šéf sa nakoniec rozhodol, že pridá na každé poschodie aj automat s pitnou vodou, aby jeho zamestnanci neboli smädní. Ako správny nadriadený nezabúdal na potreby svojich ľudí a na zásadu, že pitný režim v práci treba dodržiavať.

Pohoda na pracovisku je veľmi dôležitá. Automaty na horúce nápoje a rýchle občerstvenie poskytujú zamestnancom komfort. Dodnes pomáhajú budovať vzťahy a udržiavať priateľstvá medzi kolegami či návštevníkmi. Umiestniť do firmy takéto automaty bol naozaj skvelý nápad!

Ak sa aj vy chcete ponoriť do sveta plného kvalitnej kávy a pritom neopustiť hranice vašej firmy, zvoľte si to najjednoduchšie riešenie.  Stačí iba vhodiť mince, stlačiť gombík a počúvať zvuk mlynčeka na kávu… Vychutnajte si každý deň zážitok  z precízne pripravenej kávy.

Pre aktuálnu ponuku našich automatov kliknite  SEM!

ASO VENDING Tím