december 2019

Rozhovor so Stanislavom Štepkom: S divadlom je to ako s dobrou kávou. Súvisí to so značkou, tradíciou a kvalitou.

Stanislav Štepka preslávil svoje rodisko ako málokto. Každý na Slovensku vie, že divadelník a spisovateľ Stanislav Štepka sa narodil v Radošine a jeho Radošinské naivné divadlo je pojem nielen pre päťdesiatnikov, ktorí často ovládajú celé pasáže z jeho legendárneho Jááánošíííka či Človečiny, ale na jeho hrách sa rovnako dobre bavia aj tridsiatnici. My sme sa ho opýtali ako dnes žije, čo robí a hlavne, čo chce súčasníkom povedať.

Rozhovor s Evou Pavlíkovou: Káva je moja priateľka na denné rozjímanie, mám to veľmi rada

Skvelá slovenská herečka je dlhoročnou stálicou Divadla Andreja Bagara v Nitre. Aj keď na začiatku o kariére herečky ani len nesnívala, dnes si bez divadelných dosiek svoj život nevie predstaviť. Najlepším relaxom je pre ňu pitie rannej kávy na terase chalupy za zvuku štebotania vtákov.

november 2019

Ďalšia káva do nášho portfóllia

Do nášho bohatého portfólia pribudla ďalšia značka kávy Piazza D´Oro. Ako prémiová značka kávy sa prvýkrát objavila v Austrálii a vďaka svojej excelentnej kvalite a jedinečnej chuti sa veľmi rýchlo rozšírila do ďalších krajín. Pokiaľ hľadáte kávu na klasické talianske espresso, našli ste ju.

október 2019

Aj my v ASO VENDING sme EKO pozitív

Téma udržateľnosti životného prostredia, je v posledných mesiacoch v médiách čím ďalej, tým viac skloňovaná. Spotrebiteľ má už rôzne možnosti, ako znižovať množstvo vytvoreného odpadu a myslieť ekologicky. Rozširujú sa siete čapovaných drogérií, rastie počet obchodov, ktoré predávajú potraviny bez obalu a nie je núdza o zero-waste prednášky, či ekologické workshopy či swapy.

august 2019

Kam za kávou na západnom Slovensku?

Druhá časť nášho seriálu mapuje ďalšie kaviarenské zákutia, ktoré voňajú nielen kávou, ale aj históriou, arómou vintage či obľúbeného retra. Navštívte s

júl 2019

Milan Tonka, generálny manažér firmy, ktorá vyrába nábytok už 125 rokov

 KAŽDÉHO ZAMESTNANCA POZNÁM PO MENE
Spoločnosť Eilersen Production Slovakia sa zaoberá výrobou čalúneného nábytku. Do Veľkého Krtíša prišla v roku 2011 a odvtedy ročne rastie o 8-10 % na výrobných kapacitách. Viac nám o tejto spoločnosti porozprával jej generálny manažér Milan Tonka.

O spoločnosti, ktorá dosahuje výnimočné výsledky a zároveň zlepšuje prostredie okolo seba

CHCEME PRISPIEŤ KU KRAJŠIEMU ŽIVOTU ĽUDÍ V KRAJINE, V KTOREJ PÔSOBÍME
Spoločnosť BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o. sa venuje repasovaniu tonerov značky Brother. Dosahovať výnimočné výsledky im však nestačí, a tak sa usilujú zlepšovať aj prostredie okolo seba. S Monikou Balážkovou, Senior Manufacturing manažérkou, sme sa porozprávali o aktivitách BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o. v rámci spoločensky zodpovedného podnikania.

Rozhovor s Ľubošom Zemanom: Ku káve mám najradšej dobrú spoločnosť

Ľuboš Zeman, autor textu piesne V slovenských dolinách, ktorú mnohí považujú za druhú slovenskú hymnu, sa tento rok dožíva sedemdesiatky. Aj keď sa na to vôbec necíti, a ani nevyzerá, má na čo spomínať. O mladosti a tvorbe si podebatil pri káve, ktorú zásadne pije s medom, so svojou sestrou Ľubicou.

jún 2019

PRINCÍPY ŠPORTOVCOV PRE ÚSPECH V PRÁCI

Firemné prostredie v mnohom pripomína profesionálny šport: konkurencia, úspech vyžaduje fyzickú a psychickú silu, na výkon je potrebný tréning.
KDE SÚ ROZDIELY?
Športovci 90 % času trénujú a 10 % odvádzajú výkon.
V biznise sa trénuje minimálne, výsledky sa očakávajú maximálne. Kariéra žiada neustály výkon ako nezastaviteľný bežiaci pás. Môžme z neho zoskočiť, no návrat bude ťažký.

Sme rodinná firma! Sme ASO VENDING!

Rodina je ako vetva na strome. Každá rastie rôznym smerom, no jej korene zostávajú rovnaké. Tie NAŠE SPOLOČNÉ siahajú do slovenskej, kávovej firmy s tradíciou. Do rodinnej firmy ASO VENDING, vďaka ktorej nás, 140-tich zamestnancov, niečo spája. Spoločný šéf, jednotná vízia a stratégia, či jediný cieľ: robiť našich zákazníkov spokojnými a šťastnými.