september 2020

Skvelé správy! Bagetomat má opäť raz širší sortiment.

Nech už je doba akokoľvek hektická, v ASO VENDING hľadáme riešenia a nie otázky.
Samozrejme, že hygiena je v dnešných dňoch na prvom mieste. Práve preto

jún 2020

Rozhovor s Anastasiou Kuzminovou: Môj športový príbeh bol súčasťou môjho života

Trojnásobná olympijská víťazka, majsterka sveta a držiteľka troch malých krištáľových glóbusov, biatlonistka Anastasia Kuzminová, na začiatku októbra 2019, po desiatich sezónach vo vrcholovom športe,  ohlásila definitívny koniec kariéry. Aj keď sa teraz plánuje naplno venovať rodine, so športom sa vôbec nelúči. Naša Nasťa je jednoducho živel.

máj 2020

VÝHODY VENDINGOVÉHO AUTOMATU V SÚČASNOSTI

Či chceme alebo nie, ochorenie COVID- 19 zmenilo naše rozmýšľanie a nákupné správanie. Výrazne narástol počet platieb kartou, prepadli sa výdavky na cestovanie, oblečenie, či zábavu. Ľudia začali klásť veľký dôraz na hygienu a zvýšenú ochranu. Mnohí začali nakupovať online alebo hľadajú alternatívy ako inak využiť službu spojenú s ľudským faktorom. Vendigové automaty majú čo ponúknuť aj v tejto oblasti.

TOUCH UŽ NIE SÚ LEN SMARTFÓNY

Asi každý bude súhlasiť, ak povieme, že za lahodnou šálkou kávy sa ukrýva mnoho alchýmie. Základom je určite kvalitná, čerstvo pomletá káva zo starostlivo praženého zrna. Aké všetky kroky v procese spracovania kávy majú vplyv na zrno a jeho kvalitu je na samostatný článok.

5 VECÍ NA KTORÉ SA OPLATÍ MYSLIEŤ PRI VÝBERE KÁVOVARU PRE OFFICE

Pri výbere kávovaru do kancelárie je dôležité zobrať do úvahy niekoľko faktorov.  Zostavili sme pre vás 5 najdôležitejších, ktoré vás nasmerujú k tomu, aby ste vybrali ten najvhodnejší pre vaše pracovisko.

apríl 2020

KÁVA AKO LIEK

Ak máte obavy, že káva a jej pitie by mohlo byť pre vás škodlivé, mýlite sa. Veda nás opäť ubezpečuje, že to tak nie je. Pár šálok obľúbeného nápoja môže byť skutočným liekom.

december 2019

Rozhovor so Stanislavom Štepkom: S divadlom je to ako s dobrou kávou. Súvisí to so značkou, tradíciou a kvalitou.

Stanislav Štepka preslávil svoje rodisko ako málokto. Každý na Slovensku vie, že divadelník a spisovateľ Stanislav Štepka sa narodil v Radošine a jeho Radošinské naivné divadlo je pojem nielen pre päťdesiatnikov, ktorí často ovládajú celé pasáže z jeho legendárneho Jááánošíííka či Človečiny, ale na jeho hrách sa rovnako dobre bavia aj tridsiatnici. My sme sa ho opýtali ako dnes žije, čo robí a hlavne, čo chce súčasníkom povedať.

Rozhovor s Evou Pavlíkovou: Káva je moja priateľka na denné rozjímanie, mám to veľmi rada

Skvelá slovenská herečka je dlhoročnou stálicou Divadla Andreja Bagara v Nitre. Aj keď na začiatku o kariére herečky ani len nesnívala, dnes si bez divadelných dosiek svoj život nevie predstaviť. Najlepším relaxom je pre ňu pitie rannej kávy na terase chalupy za zvuku štebotania vtákov.

november 2019

Ďalšia káva do nášho portfóllia

Do nášho bohatého portfólia pribudla ďalšia značka kávy Piazza D´Oro. Ako prémiová značka kávy sa prvýkrát objavila v Austrálii a vďaka svojej excelentnej kvalite a jedinečnej chuti sa veľmi rýchlo rozšírila do ďalších krajín. Pokiaľ hľadáte kávu na klasické talianske espresso, našli ste ju.

október 2019

Aj my v ASO VENDING sme EKO pozitív

Téma udržateľnosti životného prostredia, je v posledných mesiacoch v médiách čím ďalej, tým viac skloňovaná. Spotrebiteľ má už rôzne možnosti, ako znižovať množstvo vytvoreného odpadu a myslieť ekologicky. Rozširujú sa siete čapovaných drogérií, rastie počet obchodov, ktoré predávajú potraviny bez obalu a nie je núdza o zero-waste prednášky, či ekologické workshopy či swapy.