Jednotlivé platobné systémy sú smerované k maximálnemu pohodliu pri využívaní našich služieb prevádzky automatov na horúce nápoje a rýchle občerstvenie.

Žetóny

Systém žetónov pracuje na základe vopred zvolenej nominálnej hodnoty žetónu, ktorú automat akceptuje ako mincu a vydá zvolený nápoj.

Dobíjateľné karty

Dokonalejšou variantou je systém dobíjateľných kariet (kľúčov). Takýto systém je smerovaný k zavedeniu jednoduchšieho bezhotovostného platobného styku.
Dobíjateľné karty odbúravajú nutnosť nosiť pri sebe zásobu mincí či žetónov.

Platba bezdotykovou identifikačnou kartou

Platobné systémy založené na základe využívania bežných bezdotykových (zamestnaneckých) kariet pracujú na obdobnom základe ako dobíjateľné karty, ale s možnosťou využitia už existujúceho systému dochádzkových kariet.

Platba mobilným telefónom

Novým systémom je spolupráca nápojového automatu s mobilným telefónom, tzv. GSM platba, ktorá umožňuje platby v našich automatoch prostredníctvom mobilného telefónu. Nápojový automat je vybavený GSM modulom, ktorý príjme signál z predvoleného telefónneho čísla, tento telefonát vypne, aby nevzniklo spojenie a zákazníkovi sprístupní možnosť voľby požadovaného tovaru.
Systém je ďalej pripojený na počítač, ktorý vedie štatistiku odobratých položiek. Táto je v dohodnutom čase kontrolovaná a následne zúčtovaná podľa dohody.

V prípade záujmu je možné sprevádzkovať vo vašom podniku systém  bezhotovostných platieb prostredníctvom žetónov, paušálnych platieb respektíve dobíjateľných kreditných či bezdotykových kariet (kľúčov).

Spolupracujte s nami!
Navrhneme pre vás optimálne riešenie

Sme číslo 1 na slovenskom trhu s takmer 30 ročnými skúsenosťami v oblasti vendingu. Každý deň naše služby využije viac ako 145 000 spokojných zákazníkov. V súčasnosti nájdete naše automaty po celom Slovensku, na viac ako 5000 miestach. Partnerstvo je pre nás základným zrnkom spolupráce, preto nás neváhajte kontaktovať s akoukoľvek požiadavkou.

Mám záujem o viac informácií

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Firma (povinné)

Vaše telefónne číslo (povinné)

Mesto (povinné)

Predmet

Vaša správa

Súhlasím so spracovaním osobných údajov (povinné)

Čo ponúkame

žiadne vstupné investície
žiadne ďalšie náklady
minimálne starosti
Pokrývame celé územie Slovenska. Zabezpečujeme vysoký štandard služieb a možností so servisným zásahom do 24 hodín

Prevádzkovanie

zabezpečíme pre Vás komplexné služby.

Dotácia cien

poskytneme cenovo zvýhodnené občerstvenie

Nákup a leasing

zisk z predaja predaj nápojov za najvýhodnejšie ceny

Prenájom

zabezpečíme pre Vás komplexné služby.

Servis

Mám záujem o ponúkané služby