ASO VENDING A SLOVENSKO

Milióny pohárikov, tony kávy, tisícky automatov a státisíce spokojných zákazníkov denne. To nie sú len čísla, ale výsledky práce zamestnancov slovenskej firmy, ktorá pôsobí na trhu už 23 rokov. Sídlime v Banskej Bystrici a naše pobočky sú rozmiestnené po celom Slovensku. Zlepšujeme ekonomiku nášho štátu nie len kvalitnými službami, ktoré ponúkame, ale aj zamestnávaním takmer stovky ľudí.

VIEME, ČO VÁM CHUTÍ

Keďže sú naše automaty umiestnené výlučne na Slovensku, produkty, ktoré ponúkame, sú prispôsobené na mieru pre slovenský trh. Viete, že obľúbeným horúcim nápojom Slovákov je káva s mliekom? A preto nesmie chýbať v žiadnom z našich automatov! V automatoch rýchleho občerstvenia podporujeme mnohých slovenských výrobcov. Nájdete v nich tradičné, osvedčené produkty ako sú Kofola, Horalky, Mila, Kávenky či Lina.

AUTOMATY NA SLOVENSKU

Vlastné XXL poháriky, ktoré nejnájdete v žiadnej inej krajine, či originálny dizajn automatov svedčí o tom, že sa o naše automaty staráme s láskou. Pri práci myslíme na vás, našich zákazníkov. Odmenou je fakt, že naše služby denne využíva viac ako 106 000 spokojných zákazníkov na území Slovenska. Automaty ASO VENDING nájdete na verejných miestach ako sú nemocnice, stanice, či rôzne inštitúcie, ale aj v mnohých firmách.

Tradícia je jednou z hodnôt, na ktorej si zakladáme. Preto nápoje z našich automatov pripravujeme na základe tradičných receptúr. Kvalita produktov a spoľahlivosť sú neodmysliteľnou súčasťou našich služieb. Snažíme sa, aby automaty na horúce nápoje a rýchle občerstvenie boli pre vás vždy plné, čisté a funkčné. Sledujeme trendy a prinášame inovácie zo sveta vendingu aj na slovenský trh. O všetkých novinkách sa dozviete na našom blogu aj na sociálnych sieťach.