december 2018

Coffee time v centre Liberta “každého návštevníka sme previedli našim zariadením a pohostili kávou”

Každému dieťaťu poskytujeme terapiu akoby bolo naše vlastné
Pri vzniku centra Liberta, ktoré pomáha tým najslabším, bola najskôr túžba pomôcť vlastnému synovi. O osem rokov neskôr Renáta Ferencsik s viac ako desiatkou spolupracovníkov pomáha ročne desiatkam detí a ich rodinám. Dokázali to vďaka maximálnemu odhodlaniu a pomoci dobrých ľudí.

november 2018

Jesenné novinky zo sveta vendingu

Výstava TriestEspresso Expo 2018
TriestEspresso Expo je výstava určená pre medzinárodných profesionálov v oblasti kávy. Išlo o deviaty ročník veľtrhu venovaný espresso káve v talianskom Trieste, ktorý sa koná v dňoch 25.10. – 27.10. Toto mesto

október 2018

Týždňová ochutnávka kávy vo vašej firme

Odlíšte sa od ostatných zamestnávateľov a umožnite Vašim zamestnancom zažiť  týždennú ochutnávku čerstvej zrnkovej kávy zdarma spojenú s atraktívnou akciou pre zamestnancov!

Čo hovoríte na kávu z kávového automatu? Môže byť táto káva kvalitná?

Aj na túto otázku nám odpovedal skúsený barista, Stanislav Cibuľa, pre ktorého je káva doslova vášňou, životom aj živobytím. Po skúsenostiach za barom sa rozhodol presedlať ku káve a stal sa baristom. Venuje sa aj vzdelávaniu o káve a organizuje kávové kurzy. Dokonale preto pozná návyky Slovákov pri pití kávy. Aké sú? Je káva s mliekom a cukrom v poriadku? A  existuje ideálna káva? Na tieto i ďalšie otázky odpovedal v rozhovore pre náš časopis.

december 2017

Lýdia Eckhardt: Milujem kávu, jej vôňu a atmosféru spojenú s ňou.

BEŽAŤ ŠŤASTIU OPROTI
 

Lýdiu Eckhardt pozná celé Slovensko ako úspešnú módnu návrhárku a podnikateľku. Jej vychytený módny salón sídli na jednej z najlepších bratislavských adries. Menej ľudí už vie, že je vyštudovaná právnička, narodila sa v Humennom ako Lýdia Surová a so začiatkami jej podnikania to vôbec nebolo jednoduché.

október 2017

Michal Handzuš: Mne chutí káva doma aj v zahraničí

Ľadový hokej je slovenským fenoménom, a preto sme veľmi radi, že sme v našej spoločnosti mohli privítať jedného z najúspešnejších športovcov, Michala Handzuša. 

august 2017

Prinášame pohodu do života… Našou kávou!

Spoločnosť ASO VENDING, ktorá sídli v Banskej Bystrici, tvorí tím odhodlaných ľudí, ktorí majú radi svoju prácu. Alfou a omegou ich záujmu je spokojný zákazník, ktorý si obľúbi ich produkt. Na celý tím dohliada výkonný riaditeľ Robert Trgiňa. Jeho prioritou a láskou zároveň sú marketingové a obchodné oddelenie spoločnosti. Tieto tímy tvoria dve mladé dámy v marketingu a desať ľudí na obchode. Vyspovedali sme nielen pána riaditeľa, ale aj jeho tím, aby ste mali možnosť spoznať týchto skvelých ľudí.

ASO VENDING získalo prestížne ocenenie Superbrands 2017

Komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila našej spoločnosti cenu Slovak Business Superbrands Award 2017.
Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach.

Fotosúťaž „Zdieľaj svoje momenty s ASO kávou“ má svojich výhercov

Na jar sme spustili súťaž, kde sa mohol zapojiť každý, kto  nazdieľal svoju  fotografiu pri ASO automate či pri káve. Na to, aby súťažiaci získali jednu z 25 cien, bolo potrebné  nazbierať čo najviac hlasov.  Do súťaže sa nám prihlásilo viac než 40 fotografií, ktoré dokopy získali viac ako  13045 hlasov.

Family Day ASO VENDING

OSLÁVILI SME 25. NARODENINY
Na začiatku boli dvaja – manželia Soňa a Miroslav Korčekovci, ktorí sa pred 25 rokmi v Banskej Bystrici rozhodli založiť rodinnú firmu s kávou. Zakúpili prvé automaty a začali ponúkať kávu zákazníkom na netradičných miestach. Dnes je firma lídrom na vendingovom trhu a dáva prácu viac než tisícke ľudí po celom Slovensku, ktorí spoločne dosahujú skvelé úspechy.

Výsledky hlasovania kávovej súťaže s ASO VENDING

HLAVNÁ CENA                   

VÍKENDOVÝ POBYT V HOTELI CROCUS****

Na Štrbskom Plese pre 4 osoby

získava Katka Hurtová s počtom hlasov 4150

apríl 2017

ŽENSKÁ ENERGIA V ASO VENDING

V spoločnosti ASO VENDING kladieme spokojnosť zákazníkov na prvé miesto.

A preto im ponúkame perfektný servis kedykoľvek ho potrebujú. 24-hodinový hotline, ústretová komunikácia, rýchle riešenia a príjemný ľudský prístup.

Súťaž o 25 cien s ASO VENDING

 

Milí zákazníci,

pripravili sme pre Vás súťaž o 25 zaujímavých cien

Stačí, ak pridáte fotku s Vašou kávou na ASO VENDING facebook a získate najviac hlasov.

Viac info o fotosúťaži sa dozviete TU.

Zoznam všetkých cien, ktoré môžete

Káva na konferencii HRcomm

H.uman  R.esources
A JEHO ZÁKUTIA

Správny výber zamestnancov a spolupracovníkov je vždy veľmi náročný. Ako sa dobre rozhodnúť, na čo klásť pri výbere dôraz a ako prebúdzať v ľuďoch vzťah k firemnej kultúre, sme rozoberali nad šálkou kávy s Branislavom Vargicom, prezidentom HRcomm.

Napriek tomu, že už takmer 2 roky pracovne pôsobí mimo HR, a to ako M&A program manager v Raiffeisenbank Česká republika, na svoju HR minulosť nezanevrel (pôsobil ako Head of HR v Tatra banke viac ako 5 rokov) a už 3 roky je prezidentom HRcomm –  slovenského  networku HR-istov – a popritom prednáša z tejto oblasti v rámci MBA programov na Slovensku aj v zahraničí.

Získali sme ocenenie Exponát roka na Danubius Gastro 2017

Aj  v tomto roku sme sa ako už tradične zúčastnili výstavy Danubius Gastro v bratislavskej Incheba Expo Aréne.  Príjemná atmosféra, skvelí ľudia a novinky spomedzi kávových automatov – to všetko ste mohli objaviť v stánku ASO VENDING, ktorý svojich návštevníkov lákal už z diaľky lahodnou kávovou vôňou.

Incheba Danubius Gastro

Navštívte nás na Incheba Danubius Gastro
26. – 29. 1. 2017
Očarujúca vôňa, jedinečné príchute, príjemná hudba, pohodová  atmosféra… Ochutnajte s nami to najlepšie zo sveta kávy! Pozývame vás na výstavisko Incheba, kde vám pri príleži- tosti Danubius Gastro 2017 radi pripravíme skvelú kávičku z najobľúbenejších automatov na trhu! Na svoje si prídu všetci kávičkári, ktorí milujú espresso a ostatné horúce nápoje z našich automatov. Pred- stavíme novú kávu od LAVAZZA aj kvalitu Grand Crus od Nespresso Professional. V našom stánku uvidíte sériu najmodernejších automatov z našej ponuky a predstavíme aj inovácie v oblasti techno- lógií či chutí.

december 2016

Pozvanie na kávu či vianočný večierok?

Buďte šik pri každej príležitosti!
 

Mnohí z nás pracujú v prostredí, kde je potrebné dodržiavať istý dress code, chodíme na biznis stretnutia, spoločenské udalosti. Možno máte v šatníku plno kúskov zvučných mien, veľkolepých doplnkov, elegantné kabelky či aktovky, topánky na mieru. No ani na vysokých podpätkoch nebudete ako dáma, keď pozabudnete na ďalšie dôležité detaily.

november 2016

Najlepšiu kávu pijú aj v Askolle

Už 7 rokov spolupracujeme so spoločnosťou Askoll Slovakia Potvorice. Je to náš významný klient, ktorého partnerstvo a dôveru si naozaj veľmi ceníme. Askoll Slovakia pôsobí v oblasti výroby elektromotorov pre výrobcov bielej techniky Whirpool, Indesit,

október 2016

Pripíjame šálkou kávy na 16. október!

Dnešný deň oslavujeme Národný deň podpory ekonomiky Slovenska! Je to práve 16. október, kedy si s hrdosťou pripomíname slovenských výrobcov, podnikateľov a firmy. Aj naša spoločnosť má slovenské zázemie. Sídli totiž v strede Slovenska, v Banskej Bystrici a vyrástla pod krídlami slovenských majiteľov Korčekovcov.

Aj káva má svoj deň

Milovníci kávy majú dátum 1. októbra určite zakrúžkovaný v kalendári. Je to totiž Medzinárodný deň kávy. Nech už ste fanúšik espressa, filtrovanej či akejkoľvek inej kávy, prajeme krásnu oslavu a pripíjame, ako inak, kávou. Nech žije káva!

Venditalia 2016

 –
Pred nedávnom sa v Miláne uskutočnila výstava toho najlepšieho v oblasti vendingu z celého sveta. Na 10. ročníku sa predstavilo 270 vystavujúcich spoločností z 21 krajín sveta. Až 13 700 m2 výstavnej plochy bolo obsadených stánkami s  inovatívnymi automatmi a svetovou kávou. Miláno hostilo 22 000 návštevníkov zo 101 krajín.

Nápojový automat Karisma získal ocenenie za najlepší exponát

Neopakovateľná atmosféra a chutná káva v stánku ASO VENDING
Kávová vôňa, príjemná hudba a jedinečný dizajn, to všetko lákalo návštevníkov Incheby do nášho stánku. A s hrdosťou vám povieme, že sa bolo na čo pozerať.

Tešíme sa na Vás 28.1.- 31.1. na Danubius Gastro v Inchebe!

Navštívte stánok ASO VENDING a objavte najnovšie a najmodernejšie automaty na kávu a rýchle občerstvenie! Ochutnajte kávu najvyššej kvality, a zoznámte sa s novými trendmi zo sveta vendingu!

november 2015

Láska k športu a ku káve – podporujeme úspešného naturálneho kulturistu Petra Trnku

Podporujeme  ambicióznych a dravých. Oceňujeme poctivosť a úsilie vedúce k splneniu cieľov. Pomáhame talentom napredovať. Uctievame sny a ideály. Vieme, čo znamená byť najlepší! Čestná a tvrdá práca pre nás znamená cestu k úspechu.

Automaty na zrnkovú kávu – profesionálna príprava espressa

V ASO VENDING nám záleží na tom, aby káva z našich automatov bola chutná, kvalitná a správne pripravená. Preto sa naši zamestnanci zúčastňujú baristických kurzov, ktoré ich naučia všetko o príprave espressa.

október 2015

Výherkyňa fotosúťaže s ASO VENDING si užívala 8 dní pri mori!

Od mája do augusta sme pre všetkých milovníkov kávy z automatu pripravili fotosúťaž o zájazd. Do súťaže sa mohol zapojiť každý, kto na náš web nahral foto pri nápojovom automate ASO VENDING.

Automaty na kávu pochádzajú z tradičnej slovenskej firmy

ASO VENDING A SLOVENSKO

Milióny pohárikov, tony kávy, tisícky automatov a státisíce spokojných zákazníkov denne. To nie sú len čísla, ale výsledky práce zamestnancov slovenskej firmy, ktorá pôsobí na trhu už 23 rokov. Sídlime v Banskej

Na deň kávy máme ZĽAVY!

Nakúpte kávu LAVAZZA za akciové ceny!

Pri príležitosti dňa kávy sme pre Vás pripravili   akciové ceny kávy Lavazza. Pri objednávke nezabudnite uviezť množstvo tovaru. Do poznámky prosím uveďte heslo AKCIA. Znížené ceny kávy platia od 1.

Turnaj v minifutbale O pohár ASO VENDING

23. mája sme sa spolu s našimi zákazníkmi, dodávateľmi a priateľmi stretli na 3 ročníku turnaja v minifutbale o pohár ASO VENDING v priestoroch Fort Geronimo vo Vlkanovej. A hoci nám počasie neprialo a hralo sa prevažne na mokrom trávniku, hráči sa zišli v v hojnom počte 12 tímov.

Vystavovali sme na Danubius Gastro 2015

Od 29. januára do 1. februára 2015 Incheba otvorila svoje brány pre všetkých milovníkov gastronómie. Pečenie, varenie, stolovanie, občerstvenie, veľa jedla a rôznych nápojov… A samozrejme nemohla chýbať ani káva. Tí, ktorí nás poznajú zaiste vedia, že kde je káva, tam je aj ASO VENDING! A tak sme aj my ukázali celému Slovensku naše najnovšie a najmodernejšie automaty na kávu a rýchle občerstvenie. Pochválili sme sa nie len dizajnovými novinkami, ale aj zlepšeniami v oblastí funkcií automatov.

december 2014

VIANOČNÁ SÚŤAŽ S ASO VENDING

VIANOČNÁ SÚŤAŽ S ASO VENDING

DOPLŇ VTIPNÝ TEXT DO BUBLINY A VYHRAJ!

Pravidlá súťaže:
Predmetom súťaže je vymyslieť vtipný text do prázdnej bubliny umiestnenej na súťažnom obrázku. Do súťaže sa môže zapojiť každý, kto pridá vtipný komentár

Darujte pod stromček kávu LAVAZZA!

VIANOČNÁ AKCIA! Zľava až -33%

Doprajte vašim blízkym to pravé talianske espresso v pohodlí domova aj počas najkrajších sviatkov v roku! Máme pre vás 100 kusov kávových kapsúl Intenso alebo Café Crema Dolce so zľavou až

október 2014

Halloweenske kávové recepty

Dodávateľ našich automatov, firma NECTA na medzinárodnej výstave TriestEspresso

Táto B2B espresso obchodná výstava spája všetky aspekty z odvetvia kávy pod jednou strechou. Viac ako 200 vystavovateľov, čo predstavuje celý kávový reťazec, predviedlo svoje najnovšie inovácie. 10.000 odborných návštevníkov z 85 krajín!

ASO VENDING za SLOVENSKO

16.10. Národný deň podpory ekonomiky Slovenska

Oslávte s nami DEŇ KÁVY

Limitovaná ponuka na vybrané produkty značky LAVAZZA
Doprajte si do domácnosti či kancelárie šikovný kávovar LB 910 Compact spolu s kapsulami Lavazza Blue so zľavou až 33%. Zrnková káva LAVAZZA 2+1 ZDARMA!

Letná súťaž s ASO VENDING

 

ASO VENDING pre Vás pripravilo letnú súťaž!

2. ročník Turnaja v minifutbale o pohár ASO Vending

Milí priatelia,
prinášame Vám správu z vydareného, zaujímavého podujatia, ktoré ASO VENDING pripravilo pre svojich zákazníkov a priaznivcov.

október 2012

6. ročník bowlingového turnaja

Milí zákazníci, vážení športoví a nešportoví priaznivci, čitatelia, radi by sme Vám touto cestou priblížili dianie na 6. ročníku bowlingového turnaja, organizovaného našou spoločnosťou ASO VENDING.

Futbalový turnaj ASO VENDING – 06.10.2012

Dňa  6.10.2012  spoločnosť  ASO  VENDING  zorganizovala  turnaj  v  minifutbale  v  kempingu  Fort  Geronimo  Vlkanová. Zúčastnilo  sa  10  mužstiev,  prialo  nám  krásne  jesenné  počasie,  všetci  si  so  sebou  zobrali  výbornú  náladu  a  športového  ducha.

Venditalia – najväčšia výstava nápojových automatov

Boli sme medzi nadšencami, ktorí sa zúčastnili v dňoch od 9. do 12. mája 2012 výstavy Venditalia 2012 v talianskom Miláne.
…navštívili sme za Vás…