+421 907 958 946 automaty@asovending.sk

Nájdeme to pravé riešenie pre Vašu firmu AUTOMATY NA OBČERSTVENIE Slide ASO VENDING - to sú riešenia na mieru pre každú firmu.

Bohaté možnosti predaja produktov prostredníctvom našich automatov.

Vaša firma - naše riešenie.

ASO VENDING ponúka automaty na kávu, automaty na jedlo a moderné riešenia pre každú firmu

ako jednotka na trhu

Každý zákazník je unikátny

riešenia pre firmy
7500
Aktívnych
Automatov
115
Profesionálnych
Technikov
26
Servisných
Pobočiek
145000
Obslúžených
Zákazníkov každý deň

Niekoľko slov od Zákazníkov

Spoločnosť ASO VENDING si ako zákazník spájame predovšetkým s ľudským, korektným prístupom, vysokou orientáciu na nás ako klienta a naše požiadavky, promptným hľadaním a navrhovaním riešení, a v neposlednom rade profesionálnym servisom zariadení. Ceníme si aj to pomyselné “niečo navyše”, ktoré nám ASO VENDING neustále ponúka.

Zákazník

Nitriansky okres
Skvelý partner v ťažkých časoch. V súčasnej situácii sa potrebujeme predovšetkým sústrediť na chod firmy a spokojnosť našich zamestnancov. ASO VENDING nás podporuje a stará sa o všetky potreby našich ľudí.

Zákazník

Banskobystrický kraj

Automaty na kávu

Dajte priestor svojim preferenciám a vyberte si spomedzi niekoľkých druhov instantnej kávy NESCAFÉ. Alebo uprednostňujete espresso z čerstvo pomeltých kávových zŕn najvyššej kvality od LAVAZZA alebo Piazza d'Oro? Ak hľadáte kapsulový systém, máme pre Vás riešenie s názvom NESPRESSO, či LAVAZZA BLUE.

Čítať ďalej

Snackové Automaty

Obohaťťe svoje priestory o ponuku rýchleho občerstvenia, ktoré zabezpečí maximálne pohodlie Vašich klientov a zamestnancov. Tovar v automatoch dokážeme prispôsobiť podľa referencí Vás, Vašich zamestnancov a návštevníkov. Sladké, slané, či zdravé pochúťky - stačí si len vybrať zo širokej ponuky sortimentu.

Čítať ďalej

Kávovary do kancelárie

Ponúkame Vám profesionálnu technológiu na prípravu tej najkvalitnejšej kávy priamo vo Vašej kancelárii, v priestoroch konferenčných miestností, či na chodbách business centra. Rýchly, jednoduchý, automatický systém prípravy zaručí šetrenie pracovného času Vašich zamestnancov.

Čítať ďalej

Horeca Kávovary

Elegantný dizajn a inovatívne funkcie profesionálnych automatov určených pre segment HoReCa je riešením, ktoré možno práve hľadáte! Doprajte návšteníkom svojej kaviarne alebo reštaurácie kvalitné espresso, či caffeelatte, ktoré vykúzlite jediným zatlačením tlačidla. Obohaťte svoju ponuku horúcich nápojov o kávu so sebou v praktických pohároch TO GO.

Čítať ďalej

Platobné Systémy

V rámci prevádzky automatov zabezpečíme vytvorenie a nastavenie platobného systému podľa Vašich požiadaviek. Jednotlivé platobné systémy sú smerované k maximálnemu pohodliu pri využívaní našich služieb prevádzky automatov na horúce nápoje a rýchle občerstvenie. Samozrejmosťou sú bezkontaktné možnosti platby.

Čítať ďalej
Automaty na kávu
Pitný Režim
Snackové Automaty
Kávovary do kancelárie
Horeca Kávovary
Platobné Systémy

Novinky z blogu

nie len zo sveta vendingu

AKO A KDE NÁS NAJDETE

Adresa

Medený Hámor 7, 974 01, Banská Bystrica

Telefónne číslo