Milí zákazníci, vážení športoví a nešportoví priaznivci, čitatelia, radi by sme Vám touto cestou priblížili dianie na 6. ročníku bowlingového turnaja, organizovaného našou spoločnosťou ASO VENDING.

Bowlingový turnaj sa uskutočnil dňa 12.10.2012  v priestoroch Bowling Center Victoria v Piešťanoch s oficiálnym začiatkom o 18.00 hodine, kedy sa prvýkrát otvorili vchodové dvere a postupne prichádzali usmiati a teda dobrou náladou žiariaci účastníci.bowling1 Hlavným programom večera bol, ako inak, bowlingový turnaj, tento krát však špeciálne spojený s témou „Kačacie hody“.

Ako sme mali možnosť neskôr zhodnotiť, bola to veľmi vydarená kombinácia, pozitívne tiež vnímaná zo strany účastníkov akcie.

Kávové automaty pripravené, dráhy tiež, úvodné privítanie, prvý chod s občerstvením, rozcvička a mohol sa oficiálne začať  6. ročník tohto turnaja. Na veľa tvárach bola vidieť obrovská dávka sústredenia s cieľom dosiahnuť maximálny možný úspech a odniesť si tak domov kávovar na prípravu espressa spolu s kávou na celý rok.  No povedzte, ktorého kávičkára by takáto cena nemotivovala a nehnala vpred?

Organizačne všetko zvládal na výbornú dlhoročný bowlingový skoro profesionál, Peter Apfel, z obchodného tímu ASO VENDING, ktorý sa tejto funkcie ujal s veľkým potešením.  Spod kontroly sa nám vymkla len špeciálna súťaž „hod otočený chrbtom“, ktorá sa mala pôvodne konať na dvoch dráhach. Prví súťažiaci len váhavo pristúpili k tomuto gymnastickému a neľahkému cviku,  avšak dokázali natoľko nadchnúť a zaujať ostatných, že sa zrazu nehádzalo len na dvoch, ale takmer na všetkých dráhach a my sme mali problém ustriehnuť a následne si doslova nájsť víťazov tejto súťaže.

Vrcholom večera bola očakávaná benefičná tombola s množstvom vecných cien a losovaním hlavnej výhry – týždenného pobytu v Hoteli Crocus**** vo Vysokých Tatrách. Vyzbierané peniaze z tejto tomboly boli poukázané nadácii Klub priateľov Detskej nemocnice v Banskej Bystrici a touto cestou by sme sa veľmi radi poďakovali všetkým zúčastneným za podporu pre tých, ktorí ju skutočne veľmi potrebujú.
bowling2
Cieľ turnaja bol jednoduchý:  oddýchnuť si po namáhavých dňoch strávených v práci, načerpať nové sily a tiež spoznať zaujímavých ľudí pri šálke obľúbenej kávy. V tomto prípade pri mnohých šálkach, keďže by sa dalo povedať, že počas akcie tieklo espresso spolu s inými horúcimi nápojmi prúdom a výdatné dávky kofeínu sa starali o bdelosť zúčastnených až do neskorých hodín, čo nás veľmi teší.

Veríme, že sa nám tento cieľ podarilo spoločne naplniť na 100% a tešíme sa na ďalšie ročníky – veď tradíciu je potrebné dodržiavať.

bowling3