Pri výbere kávovaru do kancelárie je dôležité zobrať do úvahy niekoľko faktorov.  Zostavili sme pre vás 5 najdôležitejších, ktoré vás nasmerujú k tomu, aby ste vybrali ten najvhodnejší pre vaše pracovisko.

1. KÁVA
Potrebujete počuť ten úžasný zvuk mlynčeka a hľadáte skôr čerstvo mletú zrnkovú kávu, ktorá dokáže rozvoňať celú miestnosť? Alebo sa obzeráte po špičkovej káve, ktorá je vákuovo uzatvorená v kapsuliach a nech sa stane čokoľvek, vždy budete mať pred sebou prvotriedne espresso? Každá z týchto možností si totiž vyžaduje iný typ kávovaru.

Pozrieť PONUKU NAŠICH KÁVOVAROV TU

2. DRUH NÁPOJOV
Káva je o emócii. Každý by mal piť takú kávu, ktorá mu chutí najviac. A tomu by ste mali prispôsobiť aj výber kávovaru:
Chcete kávovar iba na samotnú kávu? Alebo by mal pripravovať aj iné nápoje, ako napríklad espresso s mliekom a lahodné kapučíno?

3. VYŤAŽENOSŤ
Aby váš nový kávovar nebol preťažený a nestrávil viac času v servise ako u vás v kancelárii, je dôležité si na začiatok odpovedať na otázku: Koľko ľudí bude kávovar využívať? Ak je kávovar stavaný napríklad na 500 káv mesačne a vy na ňom spravíte 1500, hrozí veľmi rýchle poškodenie.

4. VODA
Bez vody nie je káva. Voda tvorí najväčší objem vo vašej šálke. Pri výbere kávovaru máte 2 možnosti:
– kávovar so vstavanou nádržkou na vodu. Výhodou je, že môžete kávovar umiestniť omnoho flexibilnejšie. Stačí vám len elektrická zásuvka.
– kávovar s priamym pripojením na vodovod. Výhodou je, že nemáte žiadne starosti s kontrolou nádržky a častým dopĺňaním vody. Toto riešenie je vynikajúce predovšetkým pre veľké office priestory.

5. PLATBA
Hľadáte pre kolegov kávovar, ktorý bude fungovať len na stlačenie tlačidla = bezplatný výdaj?
Alebo by ste radi využili niektorú z moderných bezhotovostných platieb prostredníctvom:
– zamestnaneckej dochádzkovej karty
– Edenred stratovacej karty
– platobnej karty
– mobilného telefónu

Ak by ste potrebovali konzultovať výber kávovaru presne pre vaše office priestory, radi vám pomôžeme. Napíšte nám SEM.

Okrem zabezpečenia technológie a kompletného servisu, si môžete vybrať z ponuky viac ako 20 druhov vynikajúcich zrnkových káv. Pozrieť ponuku káv TU