Milí priatelia,
prinášame Vám správu z vydareného, zaujímavého podujatia, ktoré ASO VENDING pripravilo pre svojich zákazníkov a priaznivcov.Ocenenia pre výhercov turnaja24. mája 2014 sa priaznivci futbalu, zábavy a kávy stretli na 2. ročníku podujatia Turnaj v minifutbale o pohár ASO VENDING, ktoré sprevádzali napínavé zápasy, súťaže, tombola a iné zaujímavé atrakcie. Začiatok podujatia bol už o 8:00 hodine ráno, kedy hráči povzbudení rannou kávou, zahájili slávnostný výkop. Povieme Vám, naši športovci prišli naozaj v dobrej kondícii a prebojovať sa až do samotného finále bolo pre všetkých náročné. Futbalové tímy podali obdivuhodné výkony. Zapísať sa na víťazný putovný pohár a odniesť si domov skvelé ceny bolo pre všetkých obrovskou motiváciou. Súťažilo sa v zaujímavých disciplínach. Zabávali sa deti i dospelí. Prekonať rekord v stavaní tej najvyššej veže z kávových kapsúl, či udržať čo najdlhšie 14 kg kávy v rozpažených rukách bolo pre mnohých návštevníkov obrovskou výzvou! Receptom futbalistov, účastníkov vytrvalostných ale aj rýchlostných súťaží je jednoznačne kofeín, ktorý zvyšuje energiu a maximalizuje športové výkony.

Na svoje si prišli aj tí najmenší, ktorým vyčaril úsmev na tvári skákací hrad a horúca čokoláda z nápojového automatu. Pre návštevníkov bol pripravený chutný guľáš a iné špeciality. Ako bonus ASO VENDING pre všetkých pripravil tú najchutnejšiu kávu z automatu po celý deň úplne zdarma! Atmosféra bola ako sa patrí a návštevníkov nezahrialo len horúce slnko, ale aj ochutnávka lahodného espressa. V 30 stupňových horúčavách sa opäť raz potvrdilo, že káva je nevysýchajúcim prameňom života, ktorý dokáže vždy osviežiť…

Návštevníci mali možnosť pokúšať šťastie v tombole. Veď kto by si nechcel domov odniesť kávovar značky Lavazza a zásoby kávových kapsúl, aby si mohol dopriať chuť kvalitnej kávy z pohodlia domova každý deň? Vyžrebovali sme aj šťastného výhercu týždňového pobytu v hoteli Crocus**** vo Vysokých Tatrách. V hre bolo okrem toho mnoho iných zaujímavých cien, ktoré stáli za to. Štýlové šálky Lavazza, kvalitná zrnková káva či pitný režim šťastných výhercov určite potešili. Všetci netrpezlivo očakávali vyhodnotenie zápasov. Víťazom turnaja sa stal Sportbar team.

Výherkyňa kávovaru Lavazza

Výherca pobytu v hoteli Crocus****

Ocenení účastníci sa tešili z výhry a oslávili to nie len kávou. My im samozrejme blahoželáme. Radosť ako sa patrí prejavili aj ostatní účastníci turnaja. Posúďte sami a pozrite si fotografie, ktoré nájdete v našej fotogalérii. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník a veríme, že Turnaj o pohár ASO Vending sa stane tradičným podujatím pre športovcov, fanúšikov, ale aj priaznivcov tej najlepšej kávy.

3.miesto 2.miesto 1. miesto

Tím ASO VENDING