marec 2017

Káva na konferencii HRcomm

H.uman  R.esources
A JEHO ZÁKUTIA

Správny výber zamestnancov a spolupracovníkov je vždy veľmi náročný. Ako sa dobre rozhodnúť, na čo klásť pri výbere dôraz a ako prebúdzať v ľuďoch vzťah k firemnej kultúre, sme rozoberali nad šálkou kávy s Branislavom Vargicom, prezidentom HRcomm.

Napriek tomu, že už takmer 2 roky pracovne pôsobí mimo HR, a to ako M&A program manager v Raiffeisenbank Česká republika, na svoju HR minulosť nezanevrel (pôsobil ako Head of HR v Tatra banke viac ako 5 rokov) a už 3 roky je prezidentom HRcomm –  slovenského  networku HR-istov – a popritom prednáša z tejto oblasti v rámci MBA programov na Slovensku aj v zahraničí.

Nápojové automaty Nescafé

Spoločnosť Nestlé – najväčší výrobca potravín na svete – oslavuje v tomto roku 150. výročie svojho založenia. Pozrime sa na najdôležitejšie míľniky, ktorými si spoločnosť prešla počas svojho vývoja.

Získali sme ocenenie Exponát roka na Danubius Gastro 2017

Aj  v tomto roku sme sa ako už tradične zúčastnili výstavy Danubius Gastro v bratislavskej Incheba Expo Aréne.  Príjemná atmosféra, skvelí ľudia a novinky spomedzi kávových automatov – to všetko ste mohli objaviť v stánku ASO VENDING, ktorý svojich návštevníkov lákal už z diaľky lahodnou kávovou vôňou.

Doprajte si jedinečné Nespresso

Ponúknutie kávy je každodenný rituál. A pokiaľ je táto káva kávou najvyššej kvality, vyjadruje rešpekt, ktorý máte k svojim zákazníkom a k svojim zamestnancom.

R. S. V. P. Nie je koňak

Prišla vám pozvánka na spoločenskú udalosť a v hlave vám víria otázky, čo si obliecť, kedy máte prísť…?
Vezmite do rúk pozvánku a pozorne študujte, všetky potrebné informácie v nej isto nájdete.
Stačí ich len správne prečítať.

Incheba Danubius Gastro

Navštívte nás na Incheba Danubius Gastro
26. – 29. 1. 2017
Očarujúca vôňa, jedinečné príchute, príjemná hudba, pohodová  atmosféra… Ochutnajte s nami to najlepšie zo sveta kávy! Pozývame vás na výstavisko Incheba, kde vám pri príleži- tosti Danubius Gastro 2017 radi pripravíme skvelú kávičku z najobľúbenejších automatov na trhu! Na svoje si prídu všetci kávičkári, ktorí milujú espresso a ostatné horúce nápoje z našich automatov. Pred- stavíme novú kávu od LAVAZZA aj kvalitu Grand Crus od Nespresso Professional. V našom stánku uvidíte sériu najmodernejších automatov z našej ponuky a predstavíme aj inovácie v oblasti techno- lógií či chutí.

Theobroma caccao jedlo bohov

THEOBROMA CACCAO
JEDLO BOHOV

Kto by ju nemiloval… Hutná, zamatová, sladká – číra esencia šťastia. O čom to tu vlastne hovoríme? Reč je o čokoláde, ktorá zďaleka nie je len maškrtou. Dopriať by sme si ju mali špeciálne v sychravom zimnom počasí, ktoré sprevádza práve povianočné obdobie. A ak vám náhodou za oknami svieti nejakým omylom slnko, zatiahnite závesy a rozbaľte si čokoládu.

december 2016

Talianski Králi Kávy

TALIANSKI KRÁLI KÁVY
 
Taliani dali svetu množstvo úžasných a nadčasových darov. Medzi ich umelecké skvosty môžeme
pokojne zaradiť aj espresso. Aká je cesta kávy, kaviarní a prečo sú práve talianske kávy tie najlepšie?Stačí ochutnať, zažiť autentickú šálku pravého espressa a pochopíte. Možno vám niečo málo napovediai nasledujúce slová.

november 2016

Zo zákulisia poisťovne AXA

Láska ku káve dokáže spojiť rôzne svety i ľudí. Tentokrát prepojila ASO a skutočných fajnšmekrov z poisťovne AXA, ktorí si užívajú Nespresso, kávu z toho najvyššieho levelu. Nielen o káve sme sa zhovárali s Ľuborom Vrlákom, riaditeľom Obchodného útvaru spoločnosti AXA.

Cafezinho, Samba, Futbal

Krajina kávy, futbalu, Ježiša, krásnych pláží a samby. Do Brazílie sa však necestuje len za zábavou, hoci rytmus ľudí tejto krajiny je skutočne divoký, ale i za výbornou kuchyňou a tou najlepšou kávou.

Najlepšiu kávu pijú aj v Askolle

Už 7 rokov spolupracujeme so spoločnosťou Askoll Slovakia Potvorice. Je to náš významný klient, ktorého partnerstvo a dôveru si naozaj veľmi ceníme. Askoll Slovakia pôsobí v oblasti výroby elektromotorov pre výrobcov bielej techniky Whirpool, Indesit,

október 2016

Fantastická dvojka z ASA

Za úspechmi spoločnosti ASO VENDING stoja predovšetkým ľudia. Medzi tých zásadných patria dvaja regionálni riaditelia. Peter Apfel a Jaroslav Sedlák. Východ a západ. Jeden ostrieľaný obchodník, druhý mladý ambiciózny riaditeľ. Súťaživý cestovateľ a otec dvoch

Stolový nápojový automat či kávomat?

… MÁME PRE VÁS NÁŠ RECEPT NA KÁVU!
S potešením vám predstavujeme našu skvelú novinku! Vytvorili sme pre vás unikátny online systém, vďaka ktorému si od nás jednoducho vyberiete automat, ktorý vám pripraví kávu presne podľa vašich predstáv. Naše portfólio ukrýva automaty rôznych typov, pričom každý z nich má špecifické vlastnosti. Vďaka tomuto intuitívnemu systému si môžete pomocou niekoľkých kliknutí navoliť riešenie podľa vlastných potrieb a požiadaviek.

Pripíjame šálkou kávy na 16. október!

Dnešný deň oslavujeme Národný deň podpory ekonomiky Slovenska! Je to práve 16. október, kedy si s hrdosťou pripomíname slovenských výrobcov, podnikateľov a firmy. Aj naša spoločnosť má slovenské zázemie. Sídli totiž v strede Slovenska, v Banskej Bystrici a vyrástla pod krídlami slovenských majiteľov Korčekovcov.

Aj káva má svoj deň

Milovníci kávy majú dátum 1. októbra určite zakrúžkovaný v kalendári. Je to totiž Medzinárodný deň kávy. Nech už ste fanúšik espressa, filtrovanej či akejkoľvek inej kávy, prajeme krásnu oslavu a pripíjame, ako inak, kávou. Nech žije káva!

september 2016

Inšpirácia francúzskej gastronómie

Inšpirujte sa najväčšími kulinármi sveta, lahodnou gastronómiou a bravúrnym servisom, ktorý z bežnej večere či obeda vykúzli sofistikovanú a šik spoločenskú udalosť. Poďte s nami preskúmať zvodné zákutia francúzskej gastronómie.

august 2016

Vášeň menom Nespresso

VÝNIMOČNOSŤ DO NAJMENŠIEHO DETAILU. Ponúknutie kávy je každodenný rituál. A pokiaľ je táto káva kávou najvyššej kvality, vyjadruje rešpekt, ktorý máte k svojim zákazníkom aj k svojim zamestnancom. Týmto každodenným rituálom rozširujete informáciu: Naša spoločnosť uznáva kvalitu.

Šport vs. Káva & 3 účinné cviky na ploché bruško

Zdravý životný štýl je dnes pomerne často skloňovaná téma. Po praktické rady sme sa vybrali za Petrom Trnkom, trénerom fitness a úspešným slovenským reprezentantom v naturálnej kulturistike. Peter je aj milovníkom kávy. Dokonca má isté prepojenie so

Robert Trgiňa – Zo svetových spoločností do rodinného kruhu v ASO

Kariéru začal budovaním obchodného tímu v spoločnosti Tchibo. Neskôr prijal výzvu vybudovať divíziu Foodservice v spoločnosti Nestlé. Pôsobenie pod krídlami tejto nadnárodnej spoločnosti ukončil vedením obchodu Schöller v Čechách a na Slovensku. Skúsenosti s vedením obchodu a

júl 2016

Automaty na kávu v spoločnosti Inalfa Roof Systems

Navštívili sme spoločnosť Inalfa Roof Systems Slovakia, s. r. o.  Ako „zapadla“ značka ASO VENDING do ich tímu nám porozprávala HR managerka Lívia Tomčíková.

Venditalia 2016

 –
Pred nedávnom sa v Miláne uskutočnila výstava toho najlepšieho v oblasti vendingu z celého sveta. Na 10. ročníku sa predstavilo 270 vystavujúcich spoločností z 21 krajín sveta. Až 13 700 m2 výstavnej plochy bolo obsadených stánkami s  inovatívnymi automatmi a svetovou kávou. Miláno hostilo 22 000 návštevníkov zo 101 krajín.

Soňa Korčeková a Miroslav Korček

2 zrnká z ASA

 Dnešná doba je príliš hektická, rýchly rytmus života však vieme aspoň na chvíľu spomaliť pri šálke dobrej kávy. Napadlo vám však niekedy, akou cestou putovali kávové zrná, kto a čo všetko sa

Nápojový automat Karisma získal ocenenie za najlepší exponát

Neopakovateľná atmosféra a chutná káva v stánku ASO VENDING
Kávová vôňa, príjemná hudba a jedinečný dizajn, to všetko lákalo návštevníkov Incheby do nášho stánku. A s hrdosťou vám povieme, že sa bolo na čo pozerať.

Tešíme sa na Vás 28.1.- 31.1. na Danubius Gastro v Inchebe!

Navštívte stánok ASO VENDING a objavte najnovšie a najmodernejšie automaty na kávu a rýchle občerstvenie! Ochutnajte kávu najvyššej kvality, a zoznámte sa s novými trendmi zo sveta vendingu!

december 2015

Kávomat na instantnú aj zrnkovú kávu so sebou!

Prichádzame na trh s novinkou! Inovatívny automat na kávu so sebou Canto Duo Coffee to Go dokáže pripraviť lahodné espresso zo zrnkovej kávy, ale aj instantné nápoje v maxi pohári so sebou.

október 2015

Horúce nápoje z Coffee to Go kávomatu v nových pohároch!

Pre všetkých milovníkov kávy so sebou máme novinku! Horúce nápoje z kávomatov si od teraz môžete zobrať so sebou v nových pohároch.

september 2015

Sopka ASO vo svete

Vedeli ste že v Japonsku sa nachádza jedna z najväčších činných sopiek zvaná ASO?  Prinášame vám najnovšie správy o jej aktivite.

október 2014

Novinky a zaujímavosti zo sveta vendingu

Kapsule patria k najúspešnejším produktom celého kávového odvetvia. Od cappuccina po espresso – akýkoľvek horúci nápoj.

Prvé vesmírne espresso s kávovarom Lavazza

Espresso je niečím, čo na palube Medzinárodnej kozmickej stanice najviac chýba.

október 2012

Spoločnosť Lavazza v systéme Lavazza Blue pripravuje inovácie

Jeden z najrozšírenejších systémov prípravy kávy od spoločnosti Lavazza, popredného svetového výrobcu zrnkovej kávy a kapsulovej kávy Lavazza BLUE pripravil pre priaznivcov kvalitného espressa novinku zameranú na kancelárie, sekretariáty, predvádzacie miesta renomovaných firiem a  jednacie miestnosti flexibilný kávový automat.

Automaty na kávu na Youtube

N & W oznamuje spustenie N&W kanálu na YouTube.YouTube. N & W kanál uverejňuje HD videá Necta, Wittenborg a SGL výrobkov, automatov na kávu, espresso nápojov, zaujímavých správ a N & W udalostí.