marec 2017

Káva na konferencii HRcomm

H.uman  R.esources
A JEHO ZÁKUTIA

Správny výber zamestnancov a spolupracovníkov je vždy veľmi náročný. Ako sa dobre rozhodnúť, na čo klásť pri výbere dôraz a ako prebúdzať v ľuďoch vzťah k firemnej kultúre, sme rozoberali nad šálkou kávy s Branislavom Vargicom, prezidentom HRcomm.

Napriek tomu, že už takmer 2 roky pracovne pôsobí mimo HR, a to ako M&A program manager v Raiffeisenbank Česká republika, na svoju HR minulosť nezanevrel (pôsobil ako Head of HR v Tatra banke viac ako 5 rokov) a už 3 roky je prezidentom HRcomm –  slovenského  networku HR-istov – a popritom prednáša z tejto oblasti v rámci MBA programov na Slovensku aj v zahraničí.

Získali sme ocenenie Exponát roka na Danubius Gastro 2017

Aj  v tomto roku sme sa ako už tradične zúčastnili výstavy Danubius Gastro v bratislavskej Incheba Expo Aréne.  Príjemná atmosféra, skvelí ľudia a novinky spomedzi kávových automatov – to všetko ste mohli objaviť v stánku ASO VENDING, ktorý svojich návštevníkov lákal už z diaľky lahodnou kávovou vôňou.

november 2016

Prínos pracovnej diagnostiky v HR

Na nasledujúcich stranách sa môžete pravidelne dozvedieť viac o aktuálnych otázkach a súčasných trendoch v oblasti riadenia ľudských zdrojov. V rámci HR rubriky sa budeme zaoberať napríklad problematikou výberov, vzdelávania, talent manažmentu, koučingu…

Zo zákulisia poisťovne AXA

Láska ku káve dokáže spojiť rôzne svety i ľudí. Tentokrát prepojila ASO a skutočných fajnšmekrov z poisťovne AXA, ktorí si užívajú Nespresso, kávu z toho najvyššieho levelu. Nielen o káve sme sa zhovárali s Ľuborom Vrlákom, riaditeľom Obchodného útvaru spoločnosti AXA.